Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van közületek olyan, aki úgy...

Van közületek olyan, aki úgy szereti a kis kedvencét, mintha a saját gyermeke lenne?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 06:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki igazán szereti az állatkáját, az mind hasonlóan érez.
2012. júl. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. Én. :D
2012. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, mi. Két angol cocker spánielünk van, velünk is alszanak és sokat foglalkozunk velük. Nyaralni is visszük őket, kirándulni, napi több séta és minőségi ellátás.

Mi: 31N 40F

2012. júl. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen!

Van egy minden-lében-kanál kislányom, és okos, nyugodt kisfiam :) Az előbbihez egy helyes, ordas, labrador keverék kutyust képzelj el, utóbbihoz egy nagyszemű, cirmoscicát :)

Persze nem így hivatkozom rájuk mások előtt ;)

25N

2012. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert beszélgettem egy 3 gyermekes anyukával, aki a család barátja és mondtam neki, hogy mostanában van egy kis problémám a cicámmal( az ágyamba pisil). Erre ő: Hát mért nem paterolod el azt a macskát?

Erre én: Te elpaterolnád a gyermekedet csak azért mert rossz? Én úgy szeretem a cicámat, mintha a gyermekem lenne. Háát ezt nem igazán értette, enyhén dühös volt, hogy "összehasonlítottam a gyermekét egy állattal"! Azért tettem fel a kérdést, hogy megbizonyosodjak arról hogy más is szereti- e úgy a kedvencét, mintha a gyermeke lenne, vagy csak én vagyok bolond..

2012. júl. 31. 07:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy szeretem a cicámat, sőt nálunk az egész család így van vele. Szerintem ez teljesen normális. :)
2012. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, gondolom még nincs saját gyereked.

Félreértés ne essék, nekem sincs, két kiskutyám van. Anno gyakorlásképp vettük őket :D, a férjemmel úgy is szoktunk róluk beszélni hogy a lányaink, vagy ha rosszak a "te lányod!" A szüleink, meg unokaként emlegetik, szóval az egész család bolond! :D

Nekem is van egy ismerősöm, aki miután megszületett a gyereke, az addig imádott kisállatát úgy kivágta hogy csak na, mert neki erre nincs ideje. (Nem veszélyeztette a gyereket, semmi ilyesmiről nem volt szó, pusztán kényelemből döntött így.) Tőle hallom mindig hogy majd én is így fogom kidobni a kutyáimat ha gyerekem lesz... nem vitatkozok vele. Tényleg nem lehet tudni mit hoz a jövő, ha a gyerekem allergiás lenne a kutyára, és nem lenne más megoldás, szívszakadva ugyan, de biztos hogy a gyermekem helyezném előtérbe. Egyéb esetbe nem tudom elképzelni hogy így történjen, mert pont úgy szeretem őket, mintha a saját csemetéim lennének. 8 éve nevelem őket, zsörtölődök, kényeztetem, aggódok mikor megfáznak.

Szóval igen!!! :)

2012. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Uh. Nekünk 4 macskánk van, mindegyik kint van az udvaron és nagyon jól megvannak. Annyira ragaszkodni az állathoz mint egy emberhez nekem soknak tűnik, de ahogy az előző válaszoló is írta, ez idővel megváltozik. Nem ítélem el, csak más az értékrendem.
2012. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, amúgy ez a felfogás annyira jellemző az anyuka részéről. Volt olyan ismerősöm, aki hőn szeretett macskáját beadta valami helyre, amikor terhes lett-mármint a nő.

Azóta egyszerűen utálja az állatokat, gusztustalannak tartja őket...én is kaptam már beszólást, hogy mit babusgatom azt a macskát, miért nem adok túl rajta, hiszen mekkora kötöttség. Hozzátenném, hogy cicám szinte csak engem kedvel(?) más emberektől fél, ragaszkodik hozzám, még ha a boltba is megyek ki, hazaérkezem, köszönt, hempereg, bújik, fel kell venni és úgy a hajamba fúrja a fejét. Figyeli állandóan mit csinálok, "beszél" állandóan, megjegyzéseket:D fűz mindenhez.


Soha nem hittem volna, hogy ennyire ragaszkodni fogok egy macskához.

2012. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
-állandóan
2012. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!