Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet Szegeden lisztkukaco...

Hol lehet Szegeden lisztkukacot és gyászbogárlárvát venni Afrikai fehér hasú sünnek?

Figyelt kérdés
:))

2012. aug. 7. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikről se tudom, hogy micsoda, szóval nem tudom,
2012. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek sünnek való élő eleségek,de nem tudom hogy Szegeden hol lehet kapnii :|
2012. aug. 7. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:

lisztkukac:

Szeged Rókusi krt.12

Szeged Tavasz utca 17.


gyászbogárlárvát nem tudom

2012. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!! de aki tudja hogy hol lehet venni gyászbogár lárvát az írja le kérlek!:)
2012. aug. 7. 10:27
 5/8 anonim válasza:

gyászbogárlárvát inkább ne vegyél mert mindenbe berágják magukat aztán kikelnek és így megy nagyonsokáig..

nekünk szakállas agámánk volt és ezzel etettük a lárvák kikeltek próbáltunk kiszedni minnél többet de ilyen büdös nedvet engedett ki amikor hozzáértünk. elrejtőztek szóval nem tudtuk kiszedni mind kb egy hónap múlva mikor már nagyon elszaporodtak az agáma elpusztult és valószínü a bogarak szaga miatt.. ez már 1 és fél hónapja volt de még most is vannak bogarak.

2012. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uuu :S részvétem a kisállat miatt és az elszaporodott bogarak miatt is..:S
2012. aug. 13. 20:08
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Mi is ma vettünk egy sünikét, Szegeden :) Nagyon aranyosak! És az érdekelne, h a közelben hol tudsz állatorvost, aki ért is a sünikhez (reméljük nem lesz beteg, de féregtelenítés, meg utazási papírok beszerzéséhez...)?

köszi

2012. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Csali-Fali állateledel boltban Újszegeden a Vedres utca 1-ben a Belvárosi híd lábánál. Van több féle élő eleség is lisztkukac és gyászbogár lárva is.
2020. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!