Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy 20 literes akváriumban...

Egy 20 literes akváriumban (van fedele) milyen állat tartható? Szárazföldi is érdekel!

Figyelt kérdés
Előre bocsátom,hogy nem óhajtok kínozni benne egy nyulat és nem szeretnék harminc aranyhalat sem belezsúfolni, valami egyszerű, pici állatra gondoltam, mint pl. szárazföldi csiga, apró rák, békaféle... nem tudom. Előre is köszi a tippeket.
2012. aug. 11. 19:57
 1/7 anonim válasza:
35%
Sas, esetleg kisebb madarak, de Disznót illetve Tehenet nem javaslok
2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hörcsög, tengerikoca
2012. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát kb 5-6 db hörcsog kellene bele venni játékokat és ők nagyon jól éreznék magukat
2012. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5-6 hörcsög egy terráriumba?? :D megölik egymást... kettőt sem szabad egy be tenni nem hogy 5-6 ot
2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedésben sem egyenként tartják, nem az a gond, hanem az,hogy nem férnének el. Szerintem ez egy hörcsögnek is kicsi hely volna, nem tud rohangálni.
2012. aug. 12. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor viszon betta hal volna a jó mert azt egyedül kell tartani a hivatalos neve sziámi harcoshal! Egy ekkora akváriumba jól érezné magát
2012. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy Afrikai óriáscsiga
2012. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!