Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen az újdiósgyőri állategé...

Milyen az újdiósgyőri állategészségügyi központ?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy jó a légkör?Meggyibe kerül egy vizsgálat?Egy hörit megvizsgálnának?Nem diagnoztizálnak férre?Kedvesek?A pénz érdekli őket vagy az hogy gyógyítsanak?

Bocs a sok kérdésért és előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 16. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedvesek a dokik, én meg vagyok velük elégedve.

A vizsgálat ára szerintem attól függ, miért mégy oda.

2012. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedvesek a dokik, de nem túl jók. Nem ajánlom.

Van egy két jobb orvos is, de ők csak akkor figyelnek oda alaposan ha néhány ezer az asztalukon marad "véletlenül".

2012. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fodor Virág Viktória ***** válasza:

A második válaszadónak:

Egy állatorvos nem csak a pénz miatt lesz állatorvos.Gondolj bele:Szívedből utálnád az állatokat(most nem igaz csak példa),és azt mondanád hogy tegyenek bármilyen munkába,ami sokat keres.Akkor mit szólnál ha az állatorvosi szakmára tennének be?Érted?Ők azért lettek állatorvosok mert szeretik ezt a szakmát.És azért hogy idáig eljutottak,nagyon sokat dolgoztak,tanultak,küzföttek.Egyetemre jártak,és átmentrek egy érettségin,és egy vizsgán is.Akármilyen embert nem engednek át egy érettségin,nem hogy egy vizsgán.A főnök se vesz fel akárkiket.Olyanokat vesz fel csak akikben megbízik,és aki szívből szereti az állatokat.Azért mert a te állatodra nem nagyon figyeltek oda,az biztos azért volt,mert nem volt komolyabb baja.És eléggé oda figyelnek,mert ha valamit elrontanak börtönbe is kerülhetnek,és örökre elveszíthetik a munkájukat.

2016. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!