Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy szép és...

Tudnátok mondani egy szép és megható idézetet?

Figyelt kérdés
Meghalt a macskám és ezzel kapcsolatban szeretnék kérni egy idézetet. :'( :'O
2012. aug. 17. 12:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kisfaludi.. Ha Amerikában élnénk könyörögnék hogy törj be hozzám hadd lőhesselek le.egy macska ezerszer többet ér nálad. Elolvasod h mi van és mégis röhögsz te nyomorult.
2012. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért ne durvuljatok már e ennyire.. ez egy természetes dolog, hogy meghalnak az állatok oké persze fáj tudom milyen érzés de ez azért már tényleg kicsit durva...
2012. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

1. a puszi az jelképes volt.

2. a fene se tudja mi volt a te 2. pontod de am. hány éves vagy? :D

3.van egy másik idézetem ha érdekel. Bár az sem sokkal jobb.

2012. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13:51 ha én betörnék hozzád legelőszőr eleve a hülye fejedet választanám el a nyakadtól. Nagyon kemény vagy, nem röhögök hanem próbáltam lazán venni a dolgot. Képzelem milyen egy elbas.ott ember lehetsz az életben. :D
2012. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Polner Laura válasza:
"Megint a sírás fojtogatta, de gyorsan felült, és próbálta visszatartani a könnyeit. Elege lett a sírásból. Soha többé nem fog sírni miattuk. A könnyek haszontalanok, csak a gyengeséget jelzik, és nem méltó az emlékükhöz,,.....Sajnálom a cicád..:"(
2012. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

13:51 : köszi

kisfaludi: tudod a vicceskedésnek nem itt van a helye.ha nem tudsz normális választ adni mért írsz ide? -.-" és miközöd hozzá h hány éves vagyok?

14:44 : tudom, h természetes de amiket írt... persze mostmár kitörli a vitát kiváltó hozzászólásait...

Lauraa: köszi

2012. aug. 17. 15:51
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azokat a válaszokat a modik szedték le....


Különben minek reagálsz az ilyen válaszokra? Azért írta, és most örül, mert leálltál vele vitatkozni. Hidd el, ha nem veszed észre, azzal teszed neki a legrosszabbat.

2012. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem a válaszaimat te idióta.
2012. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
najó hagyjatok a fas*ba letörlöm az egész kérdést -.-
2012. aug. 17. 18:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogyan törlöd le? Tudtommal nem lehet...
2012. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!