Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy tücsök valahogy beette...

Egy tücsök valahogy beette magát a konyhába, a beépített pult mögé. Itt ciripel már egy napja, hogy lehet azt onnan kibombázni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

A nyakoncsípéshez ötlet:

poharat ráborítani, alá egy papírlapot, az egészet egyszerre óvatosan fölemelni, aztán mehet ki a szabadba.

Én három tücsköt szedtem össze így a lakásunkban.

Amúgy az étel- és italcsali ötletet is jónak tartom.

2012. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Na ez tök jó válasz volt ..sajnos elfelejtette hogy só is kell hogy előbb azt tegyél a farkára....
2012. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igazán aranyos kis válasz....

Kösz....

Ha neked ez jól esett, hát essen jól...

Azzal meg ne törődj, amit írtam, hogy legalább 3 tücsköt tudtam így kifogni. (Miután zöldséglevelekkel előcsalogattam.)

2012. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vedd fel magnora tucsok ciripeleset, majd jatszd le neki. Ha hallja, azt hiszi, hogy egy masik tucsok az o territoriumaba lepett, es kijon. Amikor meg akarja tamadni a konyhaszekreny ele tett hangforrast, csipjetek nyakon es tessekeljetek ki a szabadba. Ez komoly, nem vicc. (Bocs, nincs ekezet a billentyuzetemen.)"

Ehhez még:

Ez hím tücsök, az ciripel.

A nyakon csípéshez már korábban leírtam a jól bevált módszert...

És ez is komoly, és nem vicc..

2012. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!