Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetnek egy állatnak hallucin...

Lehetnek egy állatnak hallucinációi?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 04:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Nem mert nincsen lelkük.
2012. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Azért remélem ezt nem gondoltad komolyan.
2012. aug. 18. 06:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

05:30 De agyuk van, és kialakulhat náluk is tumor és még sok más! Balf@sz...


Miért kérdezed, kérdező? A kérdésed csak elméleti, vagy konkrét tünetek jelentkeztek valamely állatodnál? Értelemszerűen, ha részletesebben írsz róla, könnyeben be lehet határolni a probléma okát. (Persze a legbiztosabb, ha az állatorvosod elvégez pár vizsgálatot.)

2012. aug. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, csak sétáltam az utcán és láttam egy macskát, nagyon furán viselkedett, mintha haluzott volna, ezért kérdeztem.

Egy lélek nem volt az utcán, csak én meg a macska, elmentem mögötte, nagyon lesett maga előtt valamit (semmi nem volt ott), ciccegtem neki, erre megijedt, de nem nézett felém akkor sem.

Aztán még visszanéztem és láttam, hogy ugrott egy hatalmasat a levegőbe.

Vagy az is lehet, hogy értelmi fogyatékos volt szegény? Komolyan érdekel, mi lelhette.

2012. aug. 18. 07:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül volt bármi baja... A macskák szoktak ilyet csinálni, hogy bámulnak valamit, sokszor a falat képesek maguk előtt úgy nézni, mint amikor vadásznak... De az ő látásuk lényegesen jobb a miénknél lehet, hogy látott valami apró bogarat vagy legyet, amit te nem. Ugrani is szoktak, játékosak.


Mást nem nagyon lehet mondani kivizsgálás nélkül, az állatoknál is kialakulhat elváltozások az agyban, vagy akár olyasmik, mint nálunk embereknél a mentális betegségek. Az is lehet, hogy egy kóbor cica volt, vagy ijedt és azért viselkedett furcsán. Igazából kicsi az esélye, hogy bármi baj lenne vele, sok macska furcsán viselkedik olykor.

2012. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!