Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezek milyen bogarak? (képpel)

Ezek milyen bogarak? (képpel)

Figyelt kérdés

Az ágyamon találtam őket. Milyen bogarak ezek? Ártalmasak az emberre?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 24. 01:31
 1/6 anonim válasza:
30%
Ezek sáskák azthiszem. Nézz utána!:D
2012. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos nem tudom, de nem árthat ha jól kiporszívózod az ágyat, az ágyneműt még gyorsan amíg jó meleg van kimosod és kiszárítod, aztán raksz rá tiszta huzatot. Az ágyat pedig le lehet fújni Biokill vagy Insecticide 2000 sprayvel, ezt lehet rá fújni gazdagon, aztán hagyod fél órát száradni majd jól kiszellőztetsz és este már nyugodtan fekhetsz is le, ezek nem károsak.


1800-3000 forint körül van egy flakon, lehet kapni állatkereskedésekben is, de netről is lehet rendelni, én pl. a vakkanto.hu-ról rendeltem régen.


Természetesen, ha a többiek be tudják azonosítani ezt a rovart, és veszélyesnek ítélik meg és szakember kihívását javasolják, akkor én is azt mondom, hogy inkább arra költs, mert az a biztos. Azért remélem nem veszélyesek...

2012. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gauldoth ***** válasza:

Szerintem álkérészek. (Esetleg kérészek) (Írd meg ha vmelyik légyszi!)


Ui:Semmiképpen sem bogár, hanem rovar.

2012. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem foglalkoztam velük. De nem hiszem, hogy kérészek lennének, ezek kicsit másképp néznek ki.
2012. aug. 27. 16:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintünk egyébként valami molylepke féle.
2012. aug. 27. 16:51
 6/6 Gauldoth ***** válasza:
Ez egy álkérész. Nézd meg a netes képeket róluk, és a sajátjaid. Nem fogsz kételkedni szerintem.
2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!