Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én vettem 2 napja 1 aranyhörcs...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Én vettem 2 napja 1 aranyhörcsögöt az eladó azt mondta szerinte terhes mert társaságban volt hímekkel és nőstényekkel is. Hogyan tudhatom meg hogy terhes-e?

Figyelt kérdés
hényképet is tok csinálni ha valaki ugy meg tudja állapítani és a képet elküldöm email-ben

2012. aug. 29. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A két hátsó lábánál a pocija nagyobb, mint lenni szokott (azaz nem lapos), készíti magának a fészket, meg egy kicsit agresszívabb.
2012. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válszt
2012. aug. 29. 08:08
 3/9 A kérdező kommentje:
aamugy két hátsó lábánál kövér szal meglehet hogy terhes de viszont nem agresszív mert még nem harapott meg
2012. aug. 29. 08:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy agresszív-e, vagy sem, az a höri természetétől függ, pl. az enyém sem volt agresszív! :)

Ha már nagy a hasa, akkor pár nap és szülni fog. :)

Első válaszoló voltam.

2012. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most KB. 3 órája megharapaott am ha nem lapos a hasa akkor elméletben terhes???
2012. aug. 29. 13:25
 6/9 A kérdező kommentje:
ne csináljak róla kéet azt küldjem el emailben mert jó lenne azért bisztosra tudni :)
2012. aug. 29. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ne biztos, mert lehet hogy a höri kicsit "dagi", és azért nagyobb a hasa.

Nem fontos a kép, vár egy kis időt, és ha 2 héten belül nem történik semmi, nem terhes.

Amúgy ha tényleg terhes, és megszületnek a kicsik, fontos, hogy ne háborgasd az anyahörit, és a kicsiket, és ne nyúlj a kicsikhez, mert az anyja elhagyhatja őket. Majd ha elkezdenek kimászni a fészekből, majd csak akkor fogd meg őket!

2012. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oksa
2012. szept. 2. 08:58
 9/9 A kérdező kommentje:
meg most nagyon szökni próbál mikor ki akarom venni
2012. szept. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!