Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a szombathelyi állatkór...

Milyen a szombathelyi állatkórház?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a szombathelyi állatkórházzal kapcsolatban? Kutyám folyamatosan sántít és nem használ neki semmi. Elvinnénk Szombathelyre, de senkitől nem hallottunk a kórházról semmit. Ez egy olyan kórház, mint az emberi kórházak, vagy csak egy nagyobb rendelő?
2007. aug. 29. 08:35
 1/8 anonim válasza:
100%
szia!a Szombathelyi állatkórház szerintem nagyon jó!!bár szerencsére nem sűrűn kell oda járnom!és igen olyan mint 1 rendes kórház,röntgennel,műtővel és mindennel ami kell!!és az orvosok:a legjobbak!!!!!!!!!!!
2007. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grófházy válasza:
100%

ezerszer külömb mint az " emberkórház"

én oda hordom a rotti lányaimat.

Dr. Peresztergi Attilát és Dr. Varjú Gábort bátran ajánlom este 8 ig vannak nyitva.

google-n állatkórház szombathely alatt minden infót,árlistát megtalálsz

2008. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, ezt örömmel látom (véletlen kérdés), hogy meg vagytok velük elégedve. Mi csak hozzájuk járunk a cicáinkkal, máshová már nem is mennénk. Nagyon szeretem őket. Amikor egyik helyi állatorvos sem jött ki az éppen szülő macskámhoz, rögtön rohantunk hozzájuk, de volt, hogy szombat éjjel estem be a haldokló cicámmal a kórházba. Sajnos már nem lehetett megmenteni, pedig próbálták és mikor végül elaltatták, még az árát sem fogadták el.

Találkoztam olyannal is, aki úgy szidta őket, mint a bokrot, de ezt nem igazán tudom mire vélni. Nem hiszem, hogy csak annak az állatával törődnek, akit régóta ismernek. Valaki mindenbe bele tud kötni.:S

Egyébként mi lett a sántító kutyussal?

2009. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megjártuk a kórházat akkor, nagyon rendesek voltak az orvosok, habár azért nekem furcsa volt, hogy idős kutyámat a röntgenhez kérdés nélkül altatni akarták, amikor neki a kora miatt már kockázatos minden altatás... Aztán megbeszéltük, nem hagytam elaltatni, de így is megcsinálták a röntgent.

A kutyus jól van, itt horkol nekem :-)

2009. jún. 25. 23:05
 5/8 anonim válasza:
79%

Felszereltsége jó, az árak nagyon drágák.

Minden kutyát ivartalanitani akarnak vagy próbálnak rábeszélni, mert abban van nekik a pénz, tapasztalatból mondom, rengeteget jártam oda,és olyan gyógyszerekkel tömték a kutyámat, amitől 2 hónap alatt el is pusztult.

Sajnos csak a végén találtunk egy tényleg állat és nem pénzbarát orvost,de már nem segithetett....

Az orvosokról pedig no komment.....És sajnos más ismerősöm is igy járt, neki több,mint 100 ezer ft-ja és a kutyája bánta...

2010. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én rendszeresen járok a szombathelyi állatkórházba, mivel több kutyám van. Maximálisan meg vagyok elégedv. A kórház felszereltsége, az orvosok hozzáértése a nonstop nyitvatartás mind emelik a színvonalukat. dr Horváth Imrét külön kiemelve bátran ajánlanám mindenkinek. A kisállat gyógyszertárjuk, a kutyatáp és egyéb felszerelések is megtalálhatóak ott. Szerintem Szombathelyen itt lehet legjobb felszereltség és hozzáértés mellett meggyógyítatni kedvenceiteket!
2011. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Hát mi elvittük oda a kutyusunkat térdműtétre Dr. Peresztegi Attilához és nem élte túl a kutyus. Azt mondta az orvos hogy a műtét sikeres volt de az állat meghalt. Azt mondta a nyugtatótó 5perc múlva elalszik. 1 perc se kelett de már teljesen elernyedt. Altatót nem is kapott annyira kiütötte a nyugató.


Ameddig várakoztunk találkoztunk egy hölgyel akinek a kis kutyájánakba lábát elrontotta dr. Varjú gábor.

És akik oda vitték elaltatni a kutyájukat azt egy átlátszós zöldes zacskóban adták vissza.


Én nem mennék még egyszer ehhez az orvoshoz. Szombathelyen 70ezer lett volna a műtét. Győrben meg csak 25. De azt hallottuk hogy a szombathelyi a legjobb...

Hát én nem úgy látom.

2015. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Elöző vagyok


Nemtudom hogy a varjú gáboros igaz e, azt csak hallottam

2015. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!