Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kerülhet-e valaki...

Szerintetek kerülhet-e valaki hátrányos megkülönböztetésbe, ha az alteregójaként (jelen esetben hiéna) él a közösségben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagy SecondLife fanok vagyunk de az utóbbi időkben arra kért engem, hogy jó lenne, ha az alteregónként (azaz két anthro foltos hiéna) élnénk/társalognánk a valósában is? Érne-e minket valamiféle hátrányos megkülönböztetés, illetve mit jelentene ez a későbbi kapcsolatunkra nézve? Szeretjük egymást, de ő azt akarja tőlem, hogy hiénaként "bánjunk" egymással, akármilyen közösségről is van szó. :$ (amúgy életkorunk 18(ő) és 21(én))

2012. okt. 18. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd esetleg nem furry? :) Én igen, és ismerős a helyzet, csak nálam épp fordítva van: én vittem bele a páromat a furry-k világába.Én szeretek kutyaként viselkedni (a fursonám is egy nagy, fekete kutya): hangok, gesztusok (pl.dühömben morgok), mozdulatok.

Ezzel semmi baj sincs, miért érne miatta hátrány?Más rákakál a másik hasára, megint mások ostorral csapkodják egymást.Miért ne lehetne hiénaként viselkedni?

Éljen az SL!^^

2012. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos, am igen, ő volt jobban benne ebben a furry világban először, én csak az ő kérése után kezdetem érdeklődni jobban, miután én is szeretem a hiénákat. :3 Hát akkor akinek nem tetszik az bek*phatja! >3
2012. okt. 19. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan.^^ Akinek nem tetszik, az forduljon el, álljon fejre, aki pedig szóvá teszi, az pofán kell csapni.Mindenkiben meg van az állat, csak elő kell csalogatni.Én is 20 éves vagyok, párom 21.Együtt vonyítunk, ha telihold van, én pedig ritkán használok evőeszközt, ha olyan étel van itthon, amihez csak fogak és mancsok kellenek. :3

Légy bátran hiéna!

2012. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!