Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség! A rákjaim megették...

Segítség! A rákjaim megették a műnövényt! Mit tegyek a terráriumba?

Figyelt kérdés
Van pár szárazföldi rákom és imádnak mindenre fölmászni, túrni, matatni...Betettem nekik pár műnövényt, közte tapadókorongosat is és az egész felső részét megették, tök rojtos az egész!? :S Eddig nem volt ilyen gondom, de az utóbbi napokban feltűnően sokat ücsörögtek a növény tetején, hát ezért...Mi a frászt tegyek be nekik a terráriumba??? Van bent 2 vasfa mászókának, de így olyan sivár...Valami ötlet?

2012. okt. 19. 23:55
 1/2 Pionir válasza:
Semmiképen se műnövényt!!! :) Képzeld magad az ő helyükbe.... Ha már muszáj nekik terráriumban élniük próbáld meg szimulálni a lehető legjobban a természetes élőhelyüket. Szóval valódi növények, ágak, kavics, és kő, és persze víz. Tehát a terrárium,vagy akvárium is ugyan olyan törődést odafigyelést igényel, mint pl. egy aranyhörcsög gondozása.
2012. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem :) És van valami olyan élő növény, amit ajánlanál?


"Szóval valódi növények, ágak, kavics, és kő, és persze víz." Az alom fele tőzeg-fele homok, kis itató + tengeri sós vizes medencéjük is van, vasfák mászókának, kövek, kókuszházikó, fakéreg ami alá bújni lehet... Naponta párásítok, szóval odafigyelek én rájuk csak ez a növényes dolog... Mi lenne olyan élő növény, ami nem döglik ki 75-80°C-os páratartalomnál...? :)

2012. okt. 23. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!