Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madárpóknak lehet adni horgász...

Madárpóknak lehet adni horgászboltban vehető gilisztát vagy nyáron kertből szedett tucskot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
tücsökkel vigyázz megrághatja és elfolynak a testnedvei. sáskákat lehet amik a füben ugrándoznak.. gilisztát is lehet
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miaz hogy hogylehet madárpókot tartani?

meg hogy becsinálniál baz.

ha nem piszkálod ősem bát meg külömben is ha egy

PL b.albopilosum akkor fogdoshatod akár még a hasadra is teheted az nem fogja bánni.(már próbáltam :D kicsit szórós és kuckol:)

szerintem aranyosak a madárpókok

2012. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én becsinálnÉK!
2012. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bármit adhatsz ami él és mozog. Arra figyelj hogy lehetőleg ne legyenek vegyszerezve a tápláléknak szánt élőlények, meg arra hogy legyen éhes és elfogyassza amit adsz neki. Gilisztát próbáld meg de ha nem kapja el ne eröltesd, lassan mozgó dolgokra nem mindig ugrik. Sőtt én anno adtam nekik csirkemellfilét is, azt is szeretik, csak annyi a nyűg vele hogy madzagon táncoltatni kell nekik amig el nem kapják. HA kipróbálod ne adj neki tul nagy darabokat csak amennyit ugy gondolod hogy el fog fogyasztani
2012. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél állatkereskedésben eleségállatot, mert a szabadban élők könnyen férgesek lehetnek, ami elpusztítja az egész pók-állományodat. Nyers hús, szív, máj azért nem jó, mert nincs benne sok tápanyag, annyi biztos nincs, mint egy csótányban, mellesleg tényleg macerás lehet odaadni, mert ugye nem mozog, mozgatni kell... Ilyeneket azoknak a pókoknak adnak, akiknek kitört a méregfoguk.

4-es: az albo rossz példa volt, bár átlaguk tényleg nagyon szelíd, az enyém "szó" nélkül szőrözik, csipeszre mar, stb. :D

Többiek... Miért néztek madárpókos kérdést, ha összesz*rjátok magatokat?

16/L

2012. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Banántücsökkel is tápláltuk.

Nem gondolnám, hogy a kerti tücsökkel baj lenne, mi még nem próbáltuk.

De cserebogárral, azzal igen!

Úgy rávetette magát, hogy mi magunk is megijedtünk - az üveg másik oldalán állva. Nagyon ízletes falat lehetett számára..

2012. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
TUCSOK.. Tuuucsook. "By. Pákó"
2012. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!