Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A koalának miért a hátán van...

A koalának miért a hátán van az erszénye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


miből gondolod hogy a hátán van????

2013. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom te nem voltál valami jó biólogiából -,-
2013. jan. 6. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te egy kicsit is jó lettél volna,nem kérdeznél ilyen "okosságot".Mi emberek ezt honnan tudhatnánk,hogy miért??Minket nem kérdeztek,nem is tudtunk bele szólni.
2013. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Már ne haragudj kedves kérdező, de miért oktatod ki azt aki segíteni akar neked? Amúgy meg Te beszélsz hülyeséget:


Erszény: Emlőket körülvevő bőrzacskó néhány emlős állat HASÁN, amelyben a magzatot a teljes kifejlődésig tartják és hordozzák.


Hány emlős állatot láttál amelyiknek a hátán volt az emlője?

2013. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7.osztályos Biólogia tankönyv 31o. 9.sorban meg találhatod!!! hogy a hátán van!!! és ne engem okoj a kérdésért ha nem a tanárt aki feladta házinak hogy keresünk rá választ!!
2013. jan. 6. 14:03
 6/10 anonim válasza:

A koala erszénye a legtöbb más erszényes állatétól eltérően hátrafelé nyílik.


megtaláltam, de ez sem azt írja, hogy a hátán van!!! Hanem gondolom, hogy a kicsinye rögtön a hátára tudjon mászni, ezért kis segítségként hátra fele is van egy út!

2013. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]



Itt is azt írja, hogy hátrafelé nyílik! És azért, hogy a kis koala ki tudjon könnyen mászni a hátára!


Azért kíváncsi lennék, hogy a tankönyvben pontosan így van leírva, hogy a koalának a hátán van az erszénye...

2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok. Már ne haragudj de ha tudni akarod akkor, 4-5-ös voltam bioszból.És a képen is látható, direkt azért linkeltem a képet.A hátán van vagy hátrafelé nyílik egészen más.Szóval akkor most én is megkérdezhetem, hogy te hányas voltál biológiából?
2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ilyen egy hülye kérdést.. te szerintem meg is buktál bioszból aranyom...
2013. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


Elég jó kép Kérdező?

2015. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!