Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora terráriumban tarthatun...

Mekkora terráriumban tarthatunk kicsi fehér egeret?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
akváriumban tarthatod a 30-40 literesek már jók. De ezekbe egyet kettőt tegyél. Felül fedd be, mert az egér meglepően jól ugrik, mászik, és pillanat alatt elszabadul. Na akkor szívhatod... De amúgy nem nehéz a tartásuk, kell pár mászóka, ami lehet faág is, mert szeretnek mozgolódni.
2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akváriumban, hanem terráriumban kell tartani, de mindegy, első válaszoló. >.< Az én terráriumom 60cm x 40 cm és 30 cm magas. Ebben hörcsögöt tartok, azok nem ugranak ki belőle, de szerintem a egér kiugrana, szóval valamivel majd le kell fedned, hogy nehogy kijöjjön. Szerintem egy 30 cm x 50 cm nagyságú terrárium is elég neki. Ha mászkálókat és tányért is teszel be neki (meg mókuskereket), akkor maradjon még hely benne.
2013. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!