Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyát válasszak...

Milyen kutyát válasszak tömbházba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig kertes házban laktunk, de most tömbházba költözünk! Már volt kutyám, ezért tisztában vagyok a tartásukkal! Eddig 3 kutya fajtát néztem ki magamnak, az egyik a pomerániai törpe spitz, de neki nagy mozgás igénye van..és nem tudom, hogy elég lenne e neki a napi 1-2 óra séta...

a másik a kínai meztelen kutya, neki nincs nagy mozgásigénye, de problémás a bőre...

a harmadik a francia buldog, de nem tudom, hogy el tudnám de viselni a mindennapos horkolását...

Kérlek segítsetek a döntésben, vagy ha esetleg még tudtok más kutya fajtákat is amik jól viselnék a kevesebb mozgást, örömmel várom!



2013. jan. 23. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pomerániainak nagy a mozgásigénye? Szerintem napi 2 óra elég neki.
2013. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pomerániai kb 250-300 ezer ft alsóhangon amit hírdetésekbe látsz csak keverékek.

Kínai meztelen kutyának szintén nagyon húzós az ára.

Francia bulldog már van 100 ezer ft körül,de ha horkolás zavar akkor felejtős,ők igazi röfögő-szürcsőgő,horkolós kutyák:)

Először is nézz körül menhelyen,rengeteg kistestű kutya vár álomgazdira.

Amúgy attól hogy tömbház,mindegyik kutyának kell a mozgás,nem az hogy tesz vele egy kört vagy leviszi az utcába napi 3x..

Mit jelent nálad a kevés mozgás? Mit tudnál biztosítani a leendő kutyád számára?

2013. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hétköznap reggel, délután, este kivinni, hogy elvégezze a dolgát, délutánonként max. 2 óra séta...

Hétvégente megtudnám adni neki kb. a fél napos kint létet udvarban, ha úgy adódik..

2013. jan. 23. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

na hát ez nem olyan kevés mozgás azért ne viccelj!

Én cavaliert ajánlanám ilyen feltételekkel,igaz hosszabb szőrű de könnyű rendbe tartani a lágy bundáját. Játékosak,gyönyörűek,nincs hatalmas mozgásigényük sem.

Vagy egy toy vagy törpe uszkár is jó választás lenne.

Vagy tacskó ha nem kell lépcsőzni,vagy vállalnád hogy felviszed lépcsőn.

2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben keress fel egy menhelyet.
2013. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!