Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az új kínai divatról?

Figyelt kérdés

szerintem borzalmas de kíváncsi vagyok mások véleményére is!

[link]

Ti mit tennétek ha hozzátok jutna eggy ilyen???



2013. márc. 29. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább ellopnám, mert ha megveszem, az arra késztetheti a kínaiakat, hogy újakat gyártsanak.
2013. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez nem új. Ezek a képek legalább 3 éve keringenek az interneten, de ha megnézed, a cikket, amit linkeltél is 2011. áprilisában írták. Persze ez semmit nem von le a dolog szörnyűségéből, viszont érdekelne, hogy így 2013-ban hogy áll a helyzet és sikerült-e a helyi állatvédőknek csinálni bármit is, hogy betiltassák ezeket a kulcstartókat.


Hogy mit tennék, ha hozzám jutna egy ilyen? Egészen egyszerűen nem jutna hozzám, szerintem nem ismerek olyan hülyét, aki ilyet megvenne. (viszont aki egy kicsit is ismer, tudja, hogy aranyhalat és gőtéket tartok, amik ugyan nem szerepelnek ezeken a képeken, de gyakran végzik ők is kulcstartóban)

2013. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!