Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc állatotok?...

Nektek mi a kedvenc állatotok? És miért az?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvenc állatom a ló és a bagoly.

A ló azért mert: Szerintem gyönyörű a testtartása és a mozgása. Olyan ölelni való a hosszúkás feje, és amikor ügetek mindig olyan jó érzés tölt el. Olyan szép nagy boci szemei vannak és szeretet van benne ^^

A bagoly azért mert szerintem nagyon aranyosak és olyan "szép" ahogy zajtalanul repülnek. Én még a hangjukat is imádom. Maga a testük is szép.


A macska és a kutya a 2. helyezést érték el nálam. A macskákat igazán csak a mi macskánk miatt szeretem. Ami cicánk gazdimániás és bújós dorombolós, mint egy plüss cica. A kutya azért mert szerintem káprázatos mennyire bízik az emberben és menyire emberbarát(bár nem mindegyik de kölyök korukban igen).



2013. ápr. 5. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szarvas mert gyönyörű , büszkeség és erő sugrázik belőle és egyszerűen csak lenyűgöz, nagyon szép amikor sétálsz az erdőben és egy szarvascsorda átfut elötted .
2013. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Presy válasza:
100%
nekem viziló gyerek koromban 4 5 évesen nagyimtól azt kaptam plüssbe . azóta eltelt jócskán 15 év de azóta is favorit:D leginkább azé mert zömök, hatalmas ,tekintélyes és félelmetes:D és bejön a füle:D
2013. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igazából két féle első helyezettek vannak, az egyik az elérhető, a másik az nem nagyon valószínű :) a kutya és a nyuszi a kutyák kb azért amit te írtál hogy mennyire alázattal tudnak lenni egy ember iránt de mégse csinálnak hülyét magukból a nyuszik meg azért mert van nyuszim és egyszerűen olyan mint én makacs durcás stb szóval teljesen a másik felem és olyan jó puha kis bundája van és nagy szemei :) a másik páros pedig a medvék és az oroszlánok, számomra ők is cukik és babusgatnivalók persze nem szívesen kerülnék velük testközelbe :)
2013. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szelíditett hangya! Nem mernek betörni tőle hiába szelíd...
2013. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem fajom a róka és az összes alfaja (vörös róka, ezüst róka, sivatagi róka, stb.)

Szerintem kecses, okos állat és nagyon szép. A vörös róka a téli bundájában gyönyörű, de az fehéres színű ezüst rókák is csodálatosak.

A második helyen többen vannak holtversenyben...

A sörényes farkas ( [link] mert szerintem igen érdekes állat, a sakálok és az abesszin farkas, mert gyönyörű a bundája :D

2013. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Keselyüstök ***** válasza:
100%

Hú hát nekem van egy pár:)


szarvas: erősek, de kecsesek és fenségesek

ló: gyönyörű, jó érzéssel tölt el ha rajta ülök, vagy csak a közelemben van egy, talán az értelmük és az érzékenységük az ami olyan vonzó

vörös róka: gyönyörűek és ravaszak:D

sólyom, vércse: aranyosak és szépek, olyan jó nézni ahogy repülnek

zebra: hát, végül is az is ló csak csíkos...egyébként nem tudom, helyesnek találom a fejüket

2013. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyuszi, mert csak. :D És minden fajtája.
2013. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én kedvencem a hörcsög.

mert pontosan olyan a természetük, mint az enyém.

mert aranyosak.

mert puha a bundijuk.

mert cukin majszolnak.

mert nem tudok ellenállni egyiknek sem.

mert muszáj megsimiznem minden hörcsögöt, amit meglátok.

mert picik.

mert testalkatuknál fogva pufik.

mert...mert...mert...satöbbi :) több oldalon át tudnám sorolni, hogy miért :)

2013. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem első helyen a kutya áll. mert képesek olyan dolgokra amire emberek némelyike a saját gyerekéért semm képes. az én kutyám valószínűleg az életemet mentette meg pár éve mikor egy másik kutya megtámadot. így megúsztam egy harapással és pár karmolással. neki komolyabb sérülései voltak. de az semm érdekelte hogy a másik kutya 3 szor nagyobb volt nála. és bele is halhatot volna. erre nagyon kevés ember képes. hogy ilyen önzetlenül és teljes szível szeressen valakit. és szerintem ezt minden kutya megtené a gazdájáért aki jól bánik vele. én is megtenném érte bármikor. mert ő öröké a barátod, társad aki joban rosszban meleted van, és haláláig melleted van és védelmez. a másik a papagáj mert nagyon szépek és ők is nagyon hálásak tudnak lenni a gondoskodásért. a harmadik a bika. egyrészt azért mert az a csillag jegyem. más részt mert nyers erőt, tisztaságot, tiszteletet és a szabadságot sugározzák számomra.
2013. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ válasza:
Szerintem a kutya, mert barátságos, mindig melletted akar lenni, megvéd ha kell, szereti a szeretetet, ÉS AZ EMBER LEGJOBB BARÁTJA :)
2013. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!