Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a szúnyoghálór...

Mit lehet tenni a szúnyoghálóra telepedő poloska ellen?

Figyelt kérdés

Kb. pont szeptember óta, állandóan poloskák ücsörögnek a szúnyoghálón, csak az a gáz, hogy bemásznak a redőnytokba is, és valahogy utat találnak belülre is! Az is gyakori, hogy felhúzom a szúnyoghálót és akkor pottyan le egy dög...


Ez a fajta poloska: [link]


2009. szept. 22. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Azonnal keríts egy magánnyomozót, de addig is a Nemzetbiztonsági Hivatalt feltétlen értesítsd!
2009. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Fúúúúúú itt nálunk is minden teli van velük fujjj! Állandóan betalálnak, akkor is ha csukva vagy bukón van az ablak... :S

Én még nem találtam megoldást rá, a tuját vágjuk ki, hátha azon vannak... nálam nem ezek a zöldek, hanem a büdös barnák vannak :S

L/22

2009. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
ugyan ez van nálunk is...
2009. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egy amerikai oldalon olvastam régebben a tippet, hogy WD40-el kell befújni a szúnyoghálót, mert annak a szagától írrtóznak - kipróbáltam, és bevált; próbáljátok ki (állítólag a petróleum szagát se bírják, de azt mondjuk én sem, szal ezt inkább passzoltam;)
2014. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!