Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szarvasmarha tud hányni?

A szarvasmarha tud hányni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szarvasmarha is kérődző állat, így szerintem náluk nem hányásnak nevezik. Az étel a gyomorból úgy is visszakerül a szájukba a furcsa emésztésük miatt. Bár lehet, hogy esetleg hánynak is és akkor ki is köpik az ételt. Ez elgondolkodtató kérdés....
2009. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérődzés folyamatával tisztában vagyok. Én inkább olyan dologra lennék kiváncsi, hogy adott esetben, mondjuk mérgezés v. egyéb okból kifolyólag tud-e hányni, v. lehet-e hánytatni?
2009. szept. 23. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem láttam hányó szarvasmarhát, de elvileg szerintem tud, mint minden más állat.
2009. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ilyenkor felfúvódik, és elpusztul,vagy vagy kiszúrják, és tovább él, (régen így csinálták)ha nem jön későn a segítség! A nyúl sem tud hányni,felépítéséből adódóan nem képes rá,nem minden állat képes rá!
2009. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

OFF

A ló sem tud hányni!

2009. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. szept. 24. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
okádó macsát má láttam de okádo tehenet még nem!
2011. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!