Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni állat...

Tudnátok segíteni állat menhelyet találni, ahol önkéntes munkát végezhetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 13. kerületben lakom. Szeretnék önkéntes munkát végezni egy állatmenhelyen. Gondoltam mára Noé Állatotthonra de nagyon messze van sajnos. Persze ha nem marad más, akkor oda megyek. De ha ismertek egy olyan helyet, ami itt van a 13 kerület közelében az sokat segítene. Meg persze olyan legyen a hely, ahol nem csak az állatok után kell takarítani hanem, lehet sétáltatni a kutyákat vagy etetni vagy ilyesmi. És ahol az emberek is barátságosak. És ahol beleszámít az önkéntes munkába a tevékenységem. Előre is köszönöm aki tud nekem segíteni! :)

2013. ápr. 22. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Találtam kettőt, szomszéd kerületben. Menny el, mondd meg, hogy mit szeretnél, szerintem mindig örülnek bármilyen segítségnek:

1048 Budapest, Óceánárok u. 33. - Rex Állatvédelmi Iroda

1142 Budapest, Dorozsmai u. 174. - Fauna Alapítvány

2013. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok, elhamarkodottan írtam, bocsi. A faunásoknak nincs menhelyük, a rexeseknek meg valószínűleg csak irodájuk van ott. Még egyszer bocs, próbáltam törölni is a hsz-em, de nem tudtam.

Sikeres keresgélést, és jó önkénteskedést kívánok :)

2013. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért köszönöm.A rexeseknél azt hiszem, hogy 18 évesnek kell lennem. :/
2013. ápr. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!