Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktak az állatok nevetni...

Szoktak az állatok nevetni vagy mosolyogni?

Figyelt kérdés
Vagy csak mondjuk az emberszabásúak? mert egy macskából nem nézném ki, h mosolyog, de egy majomból már igen
2013. máj. 4. 18:59
 1/8 anonim válasza:
0%
Nézz meg egy husky kutyát, vagy bármely szánhúzót, sokan mondják, hogy olyan "mosolygós" képük van. És ezt én is csak tanúsítani tudom.
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt értem, de hogy konkrétan mosolyog e valamelyik örömkifejezésből
2013. máj. 4. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor "elkapom" a macskámat és elkezdem dögönyözni, a szája széle egy kicsit felhúzódik, mintha mosolyogna. A kutyámon is észrevettem ugyanezt. Mind a kettő élvezte a simogatást :)


szerintem tudnak :)

2013. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy olyan macskánk, amit csak kintről behoztam az utcáról. Azt csinálta, hogy odajött hozzám, beleharapott a lábamba, aztán elszaladt a sarokba és gonoszan vigyorgott. Barátom is tanúsíthatja. Rendesen vigyorgott, tényleg. És ezt nem egyszer csinálta meg. Szórakozott velem.
2013. máj. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám konkrétan mosolynak, de ha ismered a kedvencedet, látod az "arcán" azt a mosolyféleséget. Meg néha azt a kifejezést is, aminek a láttán legszívesebben azt mondaná az ember, hogy a tiedét, pajtikám!
2013. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A majmoknál megfigyelhető mosolygás és vihogás szerű hang kiadása, de ez náluk egészen mást jelent. Nevetni szerintem csak az emberek szoktak (úgy, hogy érzés is van mögötte, a hangutánzókat most ne vegyük ide), mert bizonyos intelligencia és öntudat szükséges hozzá. Mosolyogni sem szoktak szerintem, bár mi sokszor úgy értelmezhetjük egy-egy kifejezésüket. A macskák például kicsit felhúzzák a szájukat és csak résnyire nyitják a szemüket, ha elégedettek.
2013. máj. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

"A macskák például kicsit felhúzzák a szájukat és csak résnyire nyitják a szemüket, ha elégedettek."


ahogy mi is :D

2013. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen szoktak de úgy hogy az emberek azt nem érthetik. maximum az ember most annyit tud leolvasni az állatok arcáról hogy mosolyognak mert tudom hogy erre képesek. mert pl van egy Buldog kutyám és ahányszor megcsikizem nem csupán rugdos a lábával, hanem szokot mosolyogni is. :)
2013. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!