Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagy pokok vannak a szobamban,...

Nagy pokok vannak a szobamban, mit tegyek, hogy 1 db se legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap is, ma is volt 1 oriasi pok.

Rendszeresen takaritok, szerintem a tetoteri ablak a ludas.. De van rajta szunyoghalo, azon attudnak vajon maszni?

Mit tegyek?? Undorodom toluk, utalom oket...


2013. máj. 10. 23:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hívjál rovarirtót.
2013. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A pók hozzátartozik egy egészséges lakás flórájához. Hiába van szúnyogháló, mindenféle egyéb bogár is bejöhet a ruháddal, a csomagokkal, amiket cipelsz. A pókok pedig hálót szőnek, és elfogják a kis csibészeket. Érdemes lenne ismeretterjesztő műsorokat nézned pókokról, egyik fóbia sem egészséges, de a pókok jelenléte igen.

Jobb megbarátkozni az ellenséggel, mint elüldözni. :)

2013. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egeszseges??? Az, ha mondjuk ejjel 500x megcsip, mert tamadasnak veszi ha oldalra fordulok??

Azzal baratkozzak meg, hogy odapillantok a falra es egy 5 centis rohadek vigyorog ram... SOHA!!! Dogoljon meg az osszes

2013. máj. 10. 23:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Az en szobam florajahoz meg ne tartozzon hozza. Erdekes, a szunyogok sem tartoznak hozza, azok pl sosincsenek...
2013. máj. 10. 23:36
 5/16 anonim ***** válasza:

Talán nézd meg, hogy tényleg jó-e a tetőtéri ablak.

Aztán más bejáraton is bejöhet. Azt tartsd zárva.

A takarítás legyen alapos. Én néha elhúzok minden bútort, amit elbírok.

Máshol is takaríts mert ha csak a szobád takarítod máshonnan még bemászhatnak.

És igen: rovar irtó és riasztó használata.

2013. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél félős, az én szobámban ilyenek vannak, mégse hisztizek! :D [link]
2013. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A szobam ajtaja szinte mindig csukva van, nem hiszem, hogy mashonnan jonnenek... Emeleten van, az eloterben is szoktak jo nagyok lenni, de mindig megdoglenek. Eselyuk sincs bejutni a szobamba.

Ezek barhol atpreselik magukat, ugyhogy el tudom kepzelni, hogy a szunyoghalon at jonnek (vagyis a szelenel)

2013. máj. 11. 00:04
 8/16 A kérdező kommentje:
Anya kb takaritasmanias, szoval mindenhol alaposan takaritva van..
2013. máj. 11. 00:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, akkor már értem, miért vagy ilyen állatellenes. Anyukád is biztos utálja őket.

Akkor karanténban, ha ennyire utálod őket XD

2013. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nincs igazad. Anyamat nem erdeklik a pokok.

Allatellenes meg kossz nem vagyok, imadom az allatokat. A pokok es egyeb undormanyok nalam nem az allatkategoriaban vannak

2013. máj. 11. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!