Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akkor is ölnénk az állatokat...

Akkor is ölnénk az állatokat ha beszélni tudnának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a malac, csirke, és a többire amiket csak azért tartunk hogy megehessük. Ha könyörögne az életéért akkor is megölnénk őket és nyugodt szívvel megennénk azt a pörköltet?
2009. okt. 3. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha beszélne, nem lenne állat.

Igy sem eszem nyugodt szivvel.

2009. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Valamikor anno levágták a sertést, és hajnalban arra a szörnyű visításra keltem , borzalmas volt.Nem is eszem disznóhúst, szarvast..meg ilyen vadállatokat.Csak a csirkét.

Most ,ha belegondolsz, hogy az az állat küszködik az életéért saját hangját adva, meg milyen az mikor beszélne.

A válaszra röviden válaszolva : így is - úgyis megsajnálnám, nem kell ahhoz az adott állatnak beszélnie.

2009. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha beszélnének, a csirkét akkoris megenném. De a többit már nem!
2009. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sajnos hiperérzékeny vagyok. Gondolni sem tudok az állatok levágására Jamie Oliver csirkés filmjét sem tudtam megnézni. Úgyhogy se így se úgy nem ölném meg őket és próbálok nem arra gondolni evéskor.
2009. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az állatokat mindenképpen sajnáljuk, amikor megöljük. Én nem eszem húst, de így is tudok teljes tápértékű ételeket enni. Bár amikor vegetáriánus lettem, még nem gondoltam át, hogy sajnálom-e őket. Viszont van egy szörnyű emlékem, amikor nagyanyámmal csirkét vágtunk és én fogtam a szárnyát. Majd belehaltam abba a hanga, amit a nyakát vágó kés nyiszorgása adott, nem beszélve arról, ahogy utána hörgött és pislogott. Az a véleményem, hogy ha az állat táplálék, öljük meg úgy, hogy ne szenvedjen, amennyiben ez lehetséges. 32/N
2009. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha beszélnének más lenne a helyzet bár a beszélő almán vagy répán is el lehet gondolkozni,(vagy az emberen) azért enni csak kell!


Ti láttátok már milyen körülmények között gyártják a csirkéket?

[link]

2009. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kérdés nem helyes. Attól függetlenül, hogy az ember nem érti őket. Vega vagyok, mert én tényleg nem tudtam megenni őket. 8 éve. 22/N
2009. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azaz attól függetlenül beszélnek. Ahogy a kutyák, a macskák, ugyan úgy meg lehet figyelni kommunikációt baromfiaknál, marháknál, sertéseknél. És így tovább.
2009. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én általában nem gondolok evés közben arra,ho szegény állatokat levágják,de természetesen sajnálom őket,és néha megfordúl a fejemben,ho mi mit szolnánk hozzá,ha egy óriás tenyésztene minket,aztán meg szépen nyárson megsütne.De azért nem vok vegetáriánus.
2009. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a gyilkosoknak is általában könyörögnek az áldozatok...és a gyilkosok ettől évezik mégjobban a helyzetet...aki képes megölni egy állatot az mindenképp megtenné....
2009. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!