Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek dr. Lévai...

Mi a véleményetek dr. Lévai Péter (Bp. XVIII. kerület) állatorvosról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy gyakorlattal rendelkező, széles látókörű állatorvos, dolgozott az egyetemen is, részt vesz az oktatásban is. Szerintem nyugodtan menjetek hozzá.

Persze vannak specialitásai, ha ortopéd sebész kell, akkor nyilván nem oda kell menni.

2013. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyszerű ember és orvos! Az én kutyusom orrába majd onnan a légutakba került egy toklász, és naná hogy hétvégén.

Persze sehol nem tudták fogadni, Állatorvosi egyetem, stb. mindenhol csak hétfőn vállalták volna, mert tele vannak, stb. A doktor úr nem sajnálva a szabadnapját, külön emiatt szombaton bement a rendelőbe, és gyakorlatilag megmentette a kiskutyám életét! Azóta is hálával gondolok rá!

2019. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!