Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai óriás csigám házából...

Afrikai óriás csigám házából letört egy nagy darab, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítség! Épp mostam le a csigám házát mikor kicsúszott a kezemből.Letört egy nagy darab... Mit csináljak?

2013. máj. 26. 16:33
 1/3 anonim válasza:
Ha csak ott tört le ahol ki szokott bújni akkor azt általában vissza építi, de még a lentebb lévőket is képes visszaépíteni ha adsz neki sok sok kálciumot!!! Kisállatboltban talán még spar meg ilyenekben is lehet kapni. Ha gondolod a ha tojást használsz annak a héját is kiszáríthatod és ha jó száraz odaadhatod neki.
2013. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
"Ha gondolod a ha tojást használsz annak a héját is kiszáríthatod és ha jó száraz odaadhatod neki." Ez az akart lenni hogy a kiszárított tojás héját is odaadhatod. :D Úgy látszik már fáradt vagyok. Bocsi
2013. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Virax válasza:
Nekem az én csigambol egy pici tort le...es amugy milyen időközönként nő meg a házuk???
2017. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!