Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kecskék hallgatnak. Mit tegyek?

Hell_cat kérdése:

A kecskék hallgatnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kecskéim, akik oly kedvesek számomra és eddig elhalmoztak mindig egy egy szép bókkal most mélyen hallgatnak. 3 hete egy szó nem hagyta el az édes kis szájukat. Mit tegyek? Mivel bírjam jobb belátásra őket? Én szeretem ha a kecskéim cserfesek és kedveskednek. Ezt nem bírom már idegekkel! Kezdek teljesen összeomlani mint mentálisan mint fizikálisan. Segítséééég !

2013. máj. 30. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűha! No és a bárányok is hallgatnak??
2013. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azok még mindig cserfeskék, de azért mégsem kecskék. Ők csak trágárkodnak.
2013. máj. 30. 11:53
 3/6 anonim válasza:
hmm... azok a kulcsszavak...
2013. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

kecskéknél ez egyészen meglepő magatartás...

Szerintem hívj hozzájuk orvost; elvégre a vén kecskének is meg kéne nyalni a sót! ;)

2013. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ian Catman ***** válasza:
75%

Szerintem vegyél neki először virágot, aztán egy gyémántgyűrűt (a józsefvárosi piacon, mert azért nem kell túlzásba vinni.) Az is lehet, hogy duzzog, vagy depressziós.

Másik eset, hogy megcsal a szomszéd komondorával. Szerintem vigyél neki káposztát, és beszéljétek meg, aztán ha nem megy, vidd pszichológushoz. De azért én utánajárnék a szomszéd komondorának...

2013. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg kell tanítani újból a kecskéket mekegni, mert maguktól nem tudnak.

Állj ki eléjük, aztán mekegjél nekik(először szótagolva).

2019. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!