Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szobába tartanám,17/L, kiskuty...

Szobába tartanám,17/L, kiskutyát vegyek vagy törpemalacot?

Figyelt kérdés

Olyan állatot szeretnék akivel nagyon nagy kötődés kialakulhatna.

Kertes házban lakunk tudnám sétáltatni mind két állatot.

Írjátok már le hogy melyiket és miért ajálnjátok.


2009. okt. 11. 08:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és a kutyát hozhatnám a menhelyről?
2009. okt. 11. 08:50
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Szobában ne tarts állatot,mert szaga van,és nem is egészséges.Ha kertes házatok van én inkább a kutyát ajánlanám.Mondjuk a törpemalac is cuki...de mondjuk én nem tudom hol szállásolnám el, ha a malacot választod, azt meg pláne ne tartsd a szobádban!Egy kiskutyával elég szoros kapcsolatot tudsz kialakítani,főleg ha kicsi kora óta csak te neveled és tanítgatod.
2009. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Jah én igen , kutyát hozhatsz menhelyről!
2009. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%
szerintem nyugodtan tarthatsz kutyát a házban, nekünk is van bent is meg kint is csak nevelni kell a szobatisztaságra... és nincsen szaga . fürdesd meg ienek. és az tök jó lenne ha örökbefogadnál egyet :D
2009. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy kicsit zavaros a te szobádba lenne bezárva és az utcára vinnéd sétálni vagy ki-be járása lenne a kertbe/házba?

A kutyával persze nagyobb kötödés alakulhat ki de több "lelki"törödést is igényel(játék, szeretgetés...). Törpemalacról nem tudok sokat, de számomra elég merész malacot engedni az ágyba. Egy ismerősömnek van egy szobamalaca, büdös, koszol, rombol ráadásul agresszív az idegenekkel. Szerintem egy menhelyi kutyussal jobban járnál.

De a szüleid mit szólnak hozzá?

Amíg suliban ki vigyáz rá?

2009. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a törpenyuszimat szobában tartom és nincs szaga.

17/L

2009. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A házba tartanám, mikor már jobb idő lesz, többet kiengedném az udvarra hogy szaladgáljon, de "szobakutyus" félét szeretnék, akivel lehet együtt aludni:)

Iskolába nem vagyok olyan sokat, 1, legkésőbb 2kor már hazaérek, és olvastam, hogy annyit lehet egyedül. Máshová úgyis jöhetne velem, csak a suliba nem.

Már néztem a menhelyeken a kutyusok képeit, kölyök kutyát szeretnék, hogy kialakulhasson a lehető legnagyobb kötődés.

2009. okt. 11. 09:19
 8/14 anonim válasza:
hát nem be van zárva a szobámba hnem mikor jó idő van akkor kint van és ha beakar jönni beengendjük ha meg kiakar menni kiengedjük. mikor nem vagyunk otthon akkor kint van.
2009. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Menhelyeken néz utána, kistestű kölyök kutyák szinte mindenhol előfordul, persze ne számíts fajtiszta yorkira vagy bichonra de helyes kis keverékek gyakran vannak.
2009. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Végre megint valaki, aki menhelyről hajlandó örökbe fogadni! Igen! Hozz el egy babakutyát a menhelyről! Néha akad egy-egy fajtatiszta, de igazán egy kedves keverékre van esélyed. Azzal jobban is jársz, mert a keverékek többnyire kevésbé hajlamosak a betegségekre és okosabbak is (beltenyésztettség kizárva). Nekünk volt egy olyan bichon keverékünk, amelyikről csak az állatorvos tudta megállapítani, hogy nem 100%-os. Sajnos el is lopták :=(
2009. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!