Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az oroszlán vagy a vaddisznó...

Az oroszlán vagy a vaddisznó gyózne egy harcban?

Figyelt kérdés
Most néztem a 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal c. mesét és ez ihlette a kérdésemet. :D
2013. júl. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyton ezek a "vs" kérdések...

Ahogy a legtöbb hasonló esetben a válasz itt is az, hogy a szerencsén múlna. Alapvetően az oroszlán valamivel esélyesebb lehetne, viszont ennél kisebb zsákmányt szokott kinézni magának (egy vaddisznó több száz kg is lehet). Ráadásul a vaddisznó meg is haraphatja vagy oldalba szúrhatja az oroszlánt. Attól függ, mekkora disznó, hol sikerül megharapnia az oroszlánnak (nyakánál, faránál stb.).

Szerintem igen küzdelmes, sokáig elhúzódó harc lenne. Ha muszáj lenne én inkább a disznóra fogadnék, de lehetetlen pontosan megjósolni.

2013. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vaddisznó és az oroszlán nem egy helyen élnek, így 0:0.

Esetleg varacskos disznóval harcolhatna, és az is csak a szerencsén múlik, persze egy kandisznónak nyilván több esélye van, mint egy kocának vagy malacnak.

2013. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Én győznék mert lelőném őket.
2013. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!