Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatra szeretnél...

Milyen állatra szeretnél hasonlítani és miért?

Figyelt kérdés

Van olyan állat, amelynek "többet" tulajdonítotok a külsőségeknél, amelynek valamiféle spirituális jelentést hisztek?


Pl. az oroszlánokhoz hasonlítják a nagy harcosokat, vagy Kínában a sárkányokhoz. (Tehát nem csupán létező állatra gondolok.)


Személy szerint én imádom a pókokat, a sólymokat, a farkasokat és az oroszlánokat is. Amit nem kedvelek (spirituális tekintetben, mert egyébként minden állatot szeretek és tisztelek), az a kígyó, a patkány és a hiéna.



2013. júl. 23. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a kutyára, mert értelmes, és igazán odaadó, hűséges társ. A LEGHŰSÉGESEBB társ! Csodálom, tisztelem a kutyákat, bárcsak az emberek is legalább egy kicsit olyanok lennének mint ők... :(
2013. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lóra, csődőrre.
2013. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hehe, megértem! Az elsőben is van valami, habár a kutyák irigyek is tudnak lenni, de még mennyire, ez viszont a mai magyar társadalomra sajnos kifejezetten jellemző! Egyébként nekem a kedvenc kutyafajtám a német juhász és a tacskó. :-)
2013. júl. 23. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
A kutyát lehet úgy is nevelni, hogy ne legyen irigy. De én csak a jó oldalát néztem most, senki,semmi sem tökéletes. :)
2013. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én vagy madár lennék vagy farkas :) Illetve párduc.
2013. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Macskára, mert független és okos
2013. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Muslinca. Borban születik és borban hal meg.
2013. okt. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jót nevettem ezen! :D
2013. okt. 10. 08:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy vadlóra..:) Tetszik a függetlenség szabadság. Illetve delfin (csak mert vízimádó vagyok)! :P
2013. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó a vadló nem a szabadság, és fügetlenséget jelenti. Azok a madarak. Pl. szabad, mint a madár. A ló a fáradhatatlanságárol ismert.

Lehethogy megtévesztettek a rajzfilmek, mint a bátor lovacska meg a szilaj.

2013. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!