Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Baba nyuszi etetése hogyan?...

Baba nyuszi etetése hogyan? Mivel?

Figyelt kérdés
A kertünkben találtam egy bébi nyuszit, nem túl rég születhetett, de a szüleinek se híre se hamva. Annyira pici és nem nagyon akar enni sem. Eddig fecskendő segítségével próbáltam tejjel etetni, de nem sokat sikerült beleerőltetni. Mivel és hogyan próbálkozzak, milyen helyet alakítsak ki neki? Semmi tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2013. júl. 30. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak kecsketejet ihat, nehogy tehéntejet adj neki!!

Szénából csinálj neki egy kis fészket.

Napi 1x etesd fecskendővel.

És lehetőleg soook nyugalom!!

2013. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2013. júl. 30. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Laktóz érzékeny a nyúl, a tehéntej nem nyerő. És sajnos a kecsketej is jelentős mennyiségű tejcukrot tartalmaz.

A Hungarovet rendelőben a Papp doktornőt hívd fel, ő bármilyen állatot felnevel, megmondja mit, mennyit, hogyan etess.

2013. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a segítséget! Kecsketejjel etetem egy hete, de ma elkezdett rágcsálgatni is, egyre elevenebb és barátságosabb. Közben utánanéztem és kiderült, hogy kb 3 hetes lehet, úgyhogy talán már nem is olyan bébi, csak nagyon pici :)
2013. aug. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!