Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Debreceniek! Ti is halljátok...

Debreceniek! Ti is halljátok ezeket a furcsa hangokat?

Figyelt kérdés

tegnap éjszaka is hallottam, napközben nem tűntek fel, de most megint hallom :S

fémes, suhogó hangok



2013. aug. 12. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló ezekhez?:


http://www.youtube.com/watch?v=IZQwyV7wHzM


Ha igen, nyugi engem Európa másik végén ébresztettek fel álmomban.Hátborzongató és nincs rá magyarázat.Kérlek ha tudod, vedd fel videóra és tedd fel a tube-ra.

2013. aug. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
izgalmas lehet ilyet hallani.csak van rá valami magyarázat.én az ország másik felén lakok.
2013. aug. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salx Narval ***** válasza:
85%
Én hasonló hangokat horgászás közben halottam, de ott egyértelmű volt a hang forrása. A magasfeszültségű légkábelek rezegtek, búgtak a szélben, félelmetes hangot adva.
2013. aug. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hasonlít ezekre a hangokra, viszont 2-3-4 percenként hallani csak, nem ilyen sűrűn egymás után :S

remélem kiderül mi ez

2013. aug. 12. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vasárnap késő este hallottam a Nagyerdő környékén, igen szokatlan és félelmetes volt! Én azt hittem hirtelen, hogy az állatkert oroszlánja üvölt, de az gyanús volt, mert idáig nagyon ritkán hallatszik el, és a hang közelebbről jött, és nem volt olyan gyakori, hanem inkább elhúzott...

Hasonlított a filmen szereplő hangokra.

2013. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CivisJoe75 válasza:
100%
Én a belvárosban lakok, de szoktam hallani éjszakánként, Ráadásul hangterületen dolgozok.Én tehervonatra tippeltem volna mert a Budai Ézsaiás és Fényes udvar felől hallom.Persze mérget nem vennék rá hogy vonat, de nekem arra hasonlít a legjobban a hangja mert elég fémes és suhanó.
2013. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laktózmentestej ***** válasza:
65%
Jön az isten haragja.
2013. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most jan. 4.-én hallottam éjfél előtt, nagyon közel a Nagyerdőhöz. Sem szél nem volt - hogy esetleg a távvezeték "zenélne", sem repülő nem volt a közelben sem (Flightradaron megnéztem). Villamos sem járt.

Vagy négyszer ismétlődött eltérő hosszúságú szünetekkel, de a leghosszabb szünet sem tartott másfél percnél tovább. Nem olyan direkt hang, ha beszélget az ember lehet hogy meg sem hallja, de a nagy csendben nagyon félelmetes volt, olyan mint ha a Föld belsejéből jönne. Kevesen jártak az utcán mert hideg volt, de 3-an ismeretlenül is felfigyeltünk rá. és majdnem besz@rtunk... Aztán elmúlt, tökéletes csönd...

2018. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elvileg ahol a környéken vihar van ott gyakrabban hallható, és a nap fénysebességgel haladó részecskéi okozhatják amikor a légkörbe érnek

Láttam egy videót ahol egy meteorológust zaklatnak ezzel, ő beszélt erről

De ez csak feltételezés, valójában rejtély hogy mi ez

2018. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!