Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elleptek minket az egerek,...

Elleptek minket az egerek, úgy nézett ki hogy kiirtottuk az összeset de ma halottam megint a zörgés amit az egér csinál, mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
Egy darabig próbálkoztunk nem megölős csapdát kitenni de most már muszáj őket kiirtani mert bajt csinálhatnak és nem kellemes h egerekkel van tele a szobám. :(
2009. okt. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt a macska segített. Mondjuk az sem száz százalék, háromból egy vadászik rájuk, de kiírtotta őket, ami eddig nem sikerült.
2009. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet. Macskánk lesz.
2009. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a cica . 2-t hoztunk rokonoktól, de utána visszaadtuk őket.
2009. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Macska.

Mi is évekig próbálkoztunk mindennel. Minden évben ősztől karácsonyig tartott mire egérmentesítettem a lakást. Most van 4 macskám, igaz csak 1 vadászik, de nincs is egér a környéken sem. Az egérnek elég, ha megérzi a macska szagát, már nem annyira bátor, inkább megy máshová hacsak nincs valaminek ingerlő illata, pl. kutya, vagy csirke táp.

2009. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egérragasztó a legtutibb módszer.
2009. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet kapni elketromos egérriasztót, a két db-os 4000 ft. (teleshop üzletek) Nálunk tavaly nagyon komoly tenyészet volt, idén szerencsére még eggyel sem találkoztam, remélem beválik
2009. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy működik ez az elektromos egérriasztó?
2009. nov. 3. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
szia. be kell dugni a konnektorba,és olyan rezgéseket, v. hanghullámokat bocsát ki, ami távol tartja az egereket.
2009. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én kutyám érzi az egereket, de csak ugat meg szimatol. :D
2010. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!