Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak a...

Milyen állatot tartsak a koliban (kivétel a csiga) ami nem áraszt büdöset és halk? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
Igazából nem lehetne semmiféle állatot tartani de mi nagyon szeretnénk valamire gondoskodni! Olyat mondjatok ami nappal halk este bármit csinálhat és kis helyen is elfér... A lényeg hogy tényleg ne legyen szaga mert azzal lehet a leghamarabb lebukni!20 évesek vagyunk és nem vagyunk állatkínzók!
2009. okt. 28. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hal. Igaz, hogy simogatni nem lehet, de nem ereget magából szagokat (csak ha algásodik a víz, na de ugyebár minden állatot kell takarítani) és halk.
2009. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rejtegetnétek?
2009. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyík, nyuszi (ezzel többet kell törődni)
2009. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszinak van szaga...
2009. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem tudtam, nekem még nem volt nyuszim. Olyan tisztának tűnik. De a hal az tényleg jó. Ja és teknős.
2009. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Általában a terráriumi állatok felelnek meg ezeknek a feltételeknek: hüllők, ízeltlábúak - teknősök, gekkók, kígyók; madárpók, óriáscsótány. Vagy lehet hangyatenyészetet (formikárium, ant farm) is készíteni.

Itt tájékozódhattok: [link]


De a hörcsögfélék, tengerimalacok is gyakorlatilag hangtalanok - persze, ha bajuk van, tudnak visítani, de ez elég ritka. Jellemzően egy sarokba ürítenek, így könnyű a helyüket tisztán tartani.

2009. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hangja a tengerimalacnak?!:O

Ha ha. Az én tengerimalacaim ha hallják a zacskózörgést, olyan visításba kezdenek, hogy csak na.

2009. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög!!!

-lehet simogatni

-nappal ált. alszik

-éjszaka ébren van,de hangot nem ad ki,csak ha szalad a kerekében:)

-kis helyen elfér

2009. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért ha forgácsolós állatkát akartok akkor mit mondtok minek cipeltek fel forgácsot? :D
2009. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk volt nyuszink és cserkészbecsület szavamra mindennap takarítottam,hogy ne legyen büdi,de volt egy jellegzetes szaga.Nyem jó:)
2009. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!