Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Venni akarok egy kutyanyakörve...

Venni akarok egy kutyanyakörvet de hogyan utaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) A facebook-on van egy oldal ahol eladó egy pár kutya nyakörv... De Átutalással kéne fizetni... Még csak 13 éves vagyok de nem tudom hogy akkor kiküldik postán és amikor jön a futár akkor vagy mikor és hogyan kell fizetni? Vagy mikor, és hogyan? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 30. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, ők a bankszámlájukról át tudják utalni. :) Vagy esetleg meg lehet kérdezni az eladót, hogy utánvéttel elküldené-e, akkor csak kézhezvételkor kell fizetni. :)
2013. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat ne vegyél neten, amire előre kell utalni pénzt, csak olyan helyen vegyél bármit, amit átvételkor kell fizetni és akkor is nézd meg előtte, hogy mit kaptál, amikor kifizeted.
2013. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha a futár hozza akkor is utána kell kifizetni miután átadta? Meg a szüleim nem tudnak róla mert ez egy meglepi lenne :)
2013. aug. 30. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átutaláshoz bankszámlaszám kell (nem hiszem, hogy már van ilyened), és a te számlaszámodról az övére kell átutalnod. De én ilyen nevesincs oldalakról, ahol nincs kötelezettsége az eladónak arra, hogy miután átutaltad a pénzt, és ő megkapta, akkor a terméket elküldje. Hacsak nem cégszerű, mert az állja a szavát. Egyet jegyezz meg, magánembertől SOSE vásárolj előreutalással, csak személyesen!
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha futár hozza, akkor is át kell utalni a pénzt ELŐRE. Hiszen általában azután kapsz meg valamit, miután kifizetted.
2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyeztess az eladóval, hogy fizethetsz-e úgy, hogy utólag fizetsz a futárnak vagy a postán.
2013. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már sokszor hozta futár és akkor fizettem neki, előre soha nem fizetek, erre már sokan ráfáztak.
2013. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)Jelenleg személyes átadást intézek :) Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 30. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként úgy is lehet hogy a bankba befizeted a pénzt a bankszámlájára és annyi, én acanashopról rendelek ott lehet utánvéttel mert nekik van ilyen vásárlói apró betűs rész, amit kipipálsz hogy elfogadod a feltételeket, de azt soha senki nem olvassa el, ha nem fizetsz a futárnak akkor ő nem adja oda neked és visszaküldi ha pedig kiveszed a kezéből akkor feljelentenek, sajnos az ilyen magán személy meghirdeti hogy neki van pár db valamilyen arra semmi garancia nincs hogy te megkapod, vagy azt kapod amit kértél stb.. ezért jobb a személyes találkozó bár ha nem csak egy fél várost kell utazni érte hanem egy fél országot akkor nem igazán éri meg olcsóbban megvenni :)
2013. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!