Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyam eggyaltala nm eszia...

Russs kérdése:

A kutyam eggyaltala nm eszia tapot, neh eggyet kettot szetrag d ennyi. Talalkozott mar vlaki ezzel az esttel? Es hogy szoktattatok ra a tapra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele rakd ki neki 1 kutyatalba,es ha nincs mas ugyis megeszi hidd el nekem.

A mienk is igy van vele nem kaphat mindig fott kajat ezert van tap az ki van rakva a tanyerjaba es ha nincs mas es ehes akkor megeszi.

2013. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

(A főtt étel nem s túl egészséges a kutyáknak.)

Semmi képp ne etesd túl gyakran mert el fog hízni és nála is kialakulnak a későbbiekben azok a betegségek, mint ilyen esetben az embereknél.

Kerüld a kézből etetést, mert már most is teljesen rászokott és csak a bajod lesz vele.

Először ne száraz tápot adj neki, hanem konzervet, talán azaz ami közelebb áll a főtt ételhez, amennyiben ezt is otthagyja egy kis fazékban/lábosban melegíts rajta DE NE LEGYEN FORRÓ és úgy rakd a táljába majd utána hagyd magára. Evésnél nem kell hgoy ott legyél vele. A meleg étel sokkal hamarabb fogja vonzani az illatával mint a "száraz keksz" (=táp).

Remélem tudtam segíteni!

2015. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!