Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van egy hülye állatvédő?

Miért van egy hülye állatvédő?

Figyelt kérdés

most nem azt mondom hogy baj van azzal hogyha valaki az állatok jogait is szem előtt tartja de már lassan azok a barmok többre néznek egy állatot mint egy embert...levág valaki egy csirkét,disznót és mondjuk arrol van egy videó youtuben és a sok rohadt panelpatkány ott magyaráz hogy mit csináltak rosszul meg ro.hadjanak és meg a k*rv.a anyázás teljesen jogtalanul,meg miért kell megölni az állatokat de akkor kíváncsi lennék vajon ők mit esznek sz*rt?megdöglik egy patkány valaki felveszi videóra egy csapdában levő patkány mit csinál a sok s.gfej alá írja hogy jaj szegény nem érdemli meg ismét megy az anyázás stb. mikor még életükben egy patkányt tnem láttak és nem tudják mekkora károkat tudnak okozni...

miért van ennyi barom?

most itt is lesz néhány ilyen anyázós barom gondolom én mint mindenhol de szerintem meg lehet beszélni kultúráltan is akármit szóval nem kellesz anyázni.

pár példa:

http://www.youtube.com/watch?v=6BKWyJ7M5TY

http://www.youtube.com/watch?v=vpGrD3lrJ2o

http://www.youtube.com/watch?v=NL2JCAx3MEQ

http://www.youtube.com/watch?v=SlWqRiYs1oo

és még sorolhatnék néhány nyomorultat.



2013. okt. 4. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A vegetariánusok nem esznek állatot, és sokszor többe nézik a növényevőket, mint mindenevő embertársaikat.
2013. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én most nem a vegetáriánusokról beszélek...mert pl van olyan állatvédő akit ismerek hogy nagyba eszi a sok húst de nemtudom mit gondol miből van az??
2013. okt. 4. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az első két videónál mert mondjuk minek veszi fel videóra. a második meg jhaj hát először megakartam tartani de aztán mégis kinyirtam...

disznóvágás:

az első videóhoz semmit nem tudok hozzászólni, az még egy humánus módszer hogy lesokolozák, így akár egy dokumentum film is lehetne a disznóvágásról.. azonban a másodiknál ahogy a baltával fejbe vágják, nos nocoment... ha már az állatugymond az életét adja tisztelhetnék már annyira, hogy gyorsan/fájdalom mentesen végeznek vele.


nem vagyok radikális állatvédő, de ha youtubera egy olyan videot tennének fel ahol egy csóka egyesével tépkidi ki a légy végtagjait ahelyett hogy egyből agyoncsapná - hát bizony akármilyen kártékony is (vagy nem) sajnálnám.

2013. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény,hogy pl a patkánynál nem értem az anyázást,de pl mikor a disznót agyonvágták a baltával,hát én is felháborodtam.Falun élek,itt nőttem fel,de nem hiszem,hogy túl humánus fejbeb*szni 1 baltával szerencsétlent....

Lője fejbe vagy valami,amitől gyorsan,fájdalommentesen meghal,nem az h leüti szerencsétlent,és lényegében kínozza...

Félreértés ne essék,nem azzal van bajom,hogy megölik,hanem azzal,ahogyan azt teszik...

2013. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van!

Túlzásba viszik!

És nem csak azokkal az állatokkal amit megeszünk hanem minden állattal.

Sajnos többet ártanak az állatnak azzal,hogy felruházzák emberi tulajdonságokkal. ÉS EZ NEM JÓ!!!

Az állatnak meg van a helye a természetben,nem kell neki ruha,cipő és stb!

Adj neki szabad teret és Ő lesz a leg boldogabb állat a világon. Ne zárjátok őket be az emberi hülyeségeitekbe!

A gyomrom fordul fel amikor látok egy kutyát ruhába.

Csak egy példát mondok el.

A szomszédomnak volt egy kisbérie egész télen bent tartotta az istálóban,néha ki engedte a karámba.

Február környékén befogta kb egy másfél kilométer után a ló össze esett. Boncolás után az volt a megállapítás,infarkt.Nem lett volna szabad ennyire elkényeztetni a lovat.

Az ember többet árt mint segítene a szeretetével.

2013. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, ha megölnek egy állatot a húsáért, de használják fel a bőrét, csontjait mindenét, ha az életét adja nekünk, az a minimum, hogy nem dobjuk ki a szemétbe a felét, illetve a lehető legkisebb szenvedést okozzuk neki. Nem hiszem, hogy a fejbe vágott disznó olyan jól szórakozott volna, esetleg a vízzel leöntött fagyasztott patkány (a kommentben leírják, hogy ez a kivégzés a módi). Ha kártékony is, az a minimum, hogy kicsit több pénzt költsenek rá, de használjanak gyorsabban ölő csapdákat és megtisztelem őt. Egyébként szerintem az olyan emberekben, akik örömüket lelik az állat leölésében (és nem szükségből teszik), iszonyatos rejtett agresszió van, nem szívesen ismerkednék olyannal, aki azt meséli az első randin, hogy a kutyái széttéptek egy patkányt, vagy ő maga csapta agyon a macska nem kívánt kölykeit. Mi is szoktunk a kutyámmal egerészni, és földet túrni, de mindig hagyok a rágcsálónak menekülő utat, mert az értelmetlen halált se embernél, se állatnál nem veszi be a gyomrom.


Egyébként, elég ijesztő nekem, hogy az állatvédőkre "anyázós barmokként" gondolsz. Nem értem, hogy mért baj, ha egy-egy állat leölése viszolygást kelt valakiben. Mások vagyunk, mindenkit el kéne fogadni, embert, állatot, virágot, hogy kissé élhetőbb legyen a környezetünk...

2013. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

# 5/6 Időpont ma 19:58


nah már most kezdjük ott hogy az én kutyám egy rétegű rövidszörű, plusz a hasán alig van szőr. eleve a menhelyről is ugy adták örökbe, hogy csak lakásba, és már ilyen időbe reggel rá kell adnom a kabátot mert remeg a kutya mert fázik. nah persze ne egy ilyen csilli-villi űrhajsó szkafander terepjárós színű kapucnis szart képzelj el, hanem egy egyszerű szabású, vízlepergetős-voltaképen köpenyt.

a cipőt pedig azért teszi rá a -nemdivatmajom- gondos gazda mert az utak szorására használt anyag kimarja a kutya tappancsát, vagy éppen a jég felsérti, vagy hogolyokká áll össze a talppárnák közt és a kutya nem tud menni tőle..

2013. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a patkány kártékony, írtják. A disznót levágják a húsáért. Oké.

De aki mindezt felveszi videóra, pláne ahogy az állat a csapdában szenved és utána ebben gyönyörködik az nem normális.

2013. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt várom, hogy mikor veszik videóra, ahogy a bubópestis baktériuma elpusztul az antibiotikumtól.
2013. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Az az ember aki eszik húst, alapból nem állatvédő.

Hiába mondja magát annak, nem az.

2017. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!