Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan csalogassam elő a...

Hogyan csalogassam elő a levelibékát, esetleg ötletek, hogy hol lehet?

Figyelt kérdés
Kaptam egy zöld levelibékát az udvaron és befogtam, de reggel nem volt abban a müanyagfóliában, ahová betettem.(Volt benne víz, fű, és kő is, de valahogy megszökött...)A szombámban nem volt sehol, minden sarkat megnéztem.Minden virágot átfésültem de sehol semmi!Lehet, hogy a résnyi ajtónyíláson kiszökött az éjjel, nem tudom.Ötletek, hogy hol lehet, vagy hogy csalogassam elő?Ez tegnap éjjel volt, tehát kb egy napja nincs meg, vajon életben van még?Amúgy úgy akartam hogy később kiengedem újra a szabadba, csak kicsit akartam gondozni..Dehát balul sült el!Kérlek segítsetek!Tényleg elengedem, ha megkapom!Hol keressem?Ablakon biztos nem szökhetett ki!!

2013. okt. 9. 20:07
 1/1 anonim válasza:
énekelj neki egy probát megér
2013. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!