Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek holnap (mert ugye...

Szerintetek holnap (mert ugye ünnepnap) nyitva lesz a Miskolc Plaza-ban a kisállatbolt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
édesistenem megint egy újabb észlény
2013. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Édes istenem, megint egy OFFOS -.-
2013. okt. 22. 22:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni...Ha te ettől mész el, akkor oké, csak éld ki máshol, ember! Amúgy meg ha tudnám, nem kérdezném, lövésem sincs, hogy az a kisállatbolt úgy általában hogy van nyitva, mivel nem járok oda...-.- Csak sürgősen szükségem lenne egy r.hadt állathordozó ketrecre...-.-
2013. okt. 22. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:

lassan mondom: HOLNAP NEMZETI ÜNNEP VAN, NINCSENEK NYITVA A PLÁZÁK


tényleg ennyire ostoba vagy?

2013. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázd már el légy szíves, hogy a f>,#&szomba lesz nyitva a mozi a PLÁZÁBAN?
2013. okt. 22. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
mert az szórakoztatóipari egység. a kisállatboltot nem fogják neked kinyitni, ha káromkodsz, akkor se
2013. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a káromkodással van itt baj szerintem, hanem a lekezelő stílusú válaszolókkal, akik rögtön leostobáznak/leidiótáznak egy szerencsétlen kérdezőt, AMIÉRT MEG MERT KÉRDEZNI VALAMIT. Ha valaki nem tud rendesen válaszolni egy teljesen egyszerű kérdésre, ami ugye arra szolgál, hogy a kérdést feltevő illető információhoz jusson (tehát nem azonnali alázáshoz), akkor el lehet menni, és bele lehet boxolni a falba. -.-
2013. okt. 22. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg google? De ugye sokkal jobb idejönni egy buta kérdéssel, és besértődni...
2013. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerinted mit csináltam, mielőtt kiírtam a kérdést? Szilvásbuktát? -.-
2013. okt. 22. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szerdán (október 23.): szinte kizárólag a benzinkutak, édesség- és vendégboltok, a kiemelt idegenforgalmi helyek üzletei, a vendéglátóhelyek, a szórakozó helyek, és a non-stop üzletek lehetnek nyitva. Ezen kívül még kinyithatnak a bevásárlóközpontok vendéglátó- és szórakozóhelyei is. A a plázák üzletei, a hipermarketek, a posták és a szolgáltatók viszont zárva tartanak."


Ez pedig köztudott, mert évek, sőt évtizedek óta így van...törvény szabályozza.

2013. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!