Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A törpenyuszi büdös jószág?

A törpenyuszi büdös jószág?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyuszit,de a tesóm nem engedi mert büdös a pisije..ez igaz? Mvel lehetne enyhiteni a szagot? A nyuszi a házban lenne tartva.:)

2013. okt. 27. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyanannyira büdös, mint bármely másik állat, ha nincs eltakarítva alóla a pisije-kakija
2013. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem.
2013. okt. 27. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem büdös! Ha nyúlwc-be teszel csak almot (lehetőleg fapelletet, az semlegesíti is a szagokat), és azt tisztességgel takarítod (tehát naponta-kétnaponta kicseréled az almot), akkor semmi szaga sincs!
2013. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.!! :-)
2013. okt. 27. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember után is büdös van, ha nincs lehúzva a wc. :) a nyuszinál is így van, csak neki kétnaponta üríted.
2013. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a vége lemaradt. Pellettel a nyusziwc nem büdös 2 nap után se.
2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen takarítod, akkor biztos, hogy nem lesz büdös
2013. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:))
2013. okt. 27. 19:59
 9/10 MCsperX ***** válasza:
Egy barátomék vettek törpenyuszit a gyereknek. Állítják, hogy semmi szaga. Egyszer náluk aludtunk, de én szinte fulladoztam a gyerekszobában levő bűztől. Pedig nagyon szeretem az állatokat, és simogattam, meg minden, de egy idő után ki kellett mennem onnan. Szóval kinek mi a tűrőképessége.
2013. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint írtuk, abszolút attól függ, hogy rendszeresen cserélik-e az almot, illetve hogy maga az alom milyen. Fapellettel nekünk sosincs bűz (igaz, minden nap cseréljük is a wcjében), de forgácsos nyusziknál sokszor van, mert beissza a szagát. Normális esetben nem szabadna büdösnek lennie, csak fűillatúnak!
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!