Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szegeden milyen lovas vagy...

Bratilla kérdése:

Szegeden milyen lovas vagy egyéb állatos egyesületek vannak?

Figyelt kérdés

Leginkább lovaglni szeretnék járni, de nem tudom, melyik lovardába. De valami kutyás egyesület is tetszene, ahol lehet segíteni az állatok körül. Menhelyen önkénteskedni viszont nem szeretnék.


Köszönöm előre is!


2013. dec. 20. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Van Szegeden és környékén lovasiskola:

- Szegedi Szabadidő Lovasklub

- Tápéi Marathon Club

- Equitania LC

- Equest Sport

- Bárdos Lovasklub

- Sári Tanya

- Borostyán Birtok

- Futó-Dobó Lovasközpont

- Happyriders Kétnyelvű Lovasiskola

- Leon Cavallo Lovasklub

- Baktói Lovasiskola

meg persze a magánbirtokosok, és az egyéni edzők. Minden lovardáról hallottam már épp eleget, és hadd ne kelljen embereket megneveznem. Ha kezdő vagy menj Tápéra, ott ugratásig jó szint van. Ja és Szentesen van egy western lovassuli, arról semmit se tudok. Csongrád megyében a legeslegjobb lovassuli a mórahalmi Futó-Dobó Lovasközpont :) nem sikkasztanak, nincsenek sznobok, nagyon jó fejek az emberek, jól ki van építve, jók a lovaik, tiszta a hely, könnyen megközelíthető, terápiáztatást is vállalnak, van galopp pálya (Dél-Alföldi Vágtát itt rendezték tavaly), van ugró akadálypálya is, rendeznek versenyeket, fedelesük is van, tényleg borzasztó jól kivan építve az egész és még nagyon új is. abszolute de nem drága. - én lovagoltam már ott és jó hely :), de nem oda járok, hanem magántanyára -

2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!