Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Léteznek vámpírok a világban?

Léteznek vámpírok a világban?

Figyelt kérdés
Tom h hülye kérdés de érdekelnek mert megnéztem egy filmet(twilight)és azóta úgy érdekel h léteznek-e?!
2009. nov. 26. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
ige :P ÉS én vagyok aaaz!!! amúgy ez egy legenda, ha jobban érdekel kérd meg a szüleidet és menjetek el Erdélybe a Drakula kastélyba, jó muri, csak sajna amikor én voltam éppen renoválták a kínzókamrát! :( (MUHAHAHAHA XD) erről a drakuláról azt állították, hogy megissza az emberek vérét, mert állítólag sok embert megkínzott, asszem valami ilyesmi a történet :)
2009. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
49%
Ez tényleg hülye kérdés. Ha minden létezne, amit a filmekben látsz, akkor az emberiség valószínűleg már rég kihalt volna. Vámpírok pedig nem léteznek, mint ahogy zombik, meg farkasemberek sem.
2009. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
44%
neked agyadra ment az alkonyat
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
az a legenda hogy régen volt egy ember és elnevezték drakulának mert egy nagycsomó embert megölt
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
talán. Ettől biztosabb választ nem kaphatsz. Sajnálom.
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Közép- és Dél-Amerikában él egy olyan denevér faj, aminek vámpír denevér a neve. Tényleg véren él, de nem úgy mint a filmeket. A kicsi fogával pici sebet ejt az alvó állaton és a kicsorgó vért nyalogatja.
2009. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
ez a Drakulás dolog úgy volt, hogy vmi ember aki elindult hódítani. És ha parasztok az útjába álltak karóba tette őket (vagy hogy kell mondani). És ezért lett Drakula. Nem azért mert vért szívott, hanem mert sok embert ölt. :)
2009. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló vicces volt!xDmuhahahaxDnah mind1

köszíke

2009. nov. 26. 16:10
 9/23 anonim ***** válasza:

Megnyugtathatlak, hogy igen! Az éjjel meglátogatunk, készülj!!!

Üdvözlettel: Vlad Tepes

2009. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Drakula a gróf, Erdélyből származott, s Mátyás király idejében élt. sokat gyilkolt, volt, hogy vérben fürdött, meg karóba húzatta az embereket. Végül kivégezték.

Ami a filmeken van, az mind kitalált mese.

2009. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!