Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy tengerimalacom szerint...

Van egy tengerimalacom szerintetek ha vennék hozzá még egyet akkor barátságosabb lenne?

Figyelt kérdés
Tudom egyet nem lehet tartani de holnap után megyünk és veszünk még egyet.

2013. dec. 25. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el, gondold végig, hogy milyen nemű és korú malacot veszel mellé. Olvass utána, hogy hogy kell őket összeismertetni és ha úgy gondolod, hogy már mindent tudsz, hogy hogyan csináld, csak azután vegyél másikat.
2013. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a megvételkor kettőt kellett volna venned, hisz ha utánanézel a malac akkor nyugodt és békés állat ha társa van. Egyedül lehet stresszes nem találja a helyét. Lehet ez a gond nálad is, akkor ha ketten lesznek megtalálja a helyét és barátkozóbb lesz veled is! Hasonló korú malacot vegyél hozzá és szerintem mivel tele vannak a boltok megunt szaporulatokkal, emiatt egynemű jószágok legyenek. Több ismerősömnél gond nélkül kijön két hím vagy két nőstény tengericoca is!
2013. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én mindenféle képen fiút szeretnék mert a mostani is fiú és nem szeretnék kis tengerimalacokat bármennyire is aranyosak :)
2013. dec. 25. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a mostani malacka?

Olvasd el itt, hogy hogyan kell őket összeismertetni:

[link]

2013. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!