Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az egér méreg (csalétek)...

Az egér méreg (csalétek) mikor hat?

Figyelt kérdés
Pénteken tettem ki a hívatlan látogatónknak (egér) egy kis rágcsáló mérget, és láttam, hogy evett belőle már tegnap is, meg ma is... Tudom, hogy nem hat rögtön, de mégis mikor fog tőle elpusztulni?
2014. jan. 5. 22:00
 1/4 Esprimo Mobile ***** válasza:
Ugy tudom kb 3-nap mulva érik el a belsövérzései azt a szintet hogy belehaljon. Bár lehetséges hogy nem evett belöle eleget, vagy egy öreg bölcs patkány tanácsára az éjel átszaladt a patikába egykis k-vitaminért és meg gyógyult.
2014. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy igazad lesz, mert ma már nem hallottam, és péntek óta evett belőle... Amúgy nagyon bőségesen belakmározott, alig maradt, úgyhogy ez biztos nem lesz gond. :)
2014. jan. 6. 21:14
 3/4 titán1234 válasza:
én 5 napról egy hétről tudok nálam az 5. nap már nem szaladgált semmi aszbámba :DDD
2014. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 titán1234 válasza:
*szobámba (istenem mit írtam :DDD)
2014. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!