Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz az ha 17 évesen...

Tényleg gáz az ha 17 évesen akarok elkezdeni Nimfa papagájt tartani meg nevelni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 vagyok, másfél éve kezdtem papagájozni, először én is nimfákkal indultam (2 kézzel nevelttel), azóta már vannak nagyobbak is.

Az igaz, hogy a kor nem számít, mégis a "nagyobbak" elég szépen lenézik a kis kezdő tenyésztőket, pláne ha még fiatal is az illető, de kitartás! :)

2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem, mint lány, tutira megfogna egy srácban az, ha papagájokat tart. Bár másfajta állatokat tartok, de attól még ez az egyik legfontosabb szempontom egy leendő barátban, hogy szereti-e az állatokat. Szerintem kifejezett előnyt jelent a csajozásban ;)
2014. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam viszont nekem is voltak pintyeim viszont azok a kis madarak sajnos elöregedtek és elpusztultak . Viszont az a párom rengeteg aranyos kis csemetét összehozott azokbol meg is tartottam kettött.(persze az egyiket kicseréltem egy idegenre) Azokkal viszont nem tudtqm olyan kapcsolatot ápolni mint az azelöttiekkel igy aztán nem is igazán én rendeztem őket hanem édesanyám. Így hát aztán egy fél éve már hogy nincs madaram. Az azelőttiek halála nagyon megviselt és mivel azokkal nem is lehetett anyira összehaverkodji mint egy nimfával (megtanitani vicces dumákra,nem lehetett vállra kézre szoktatni) ezért is nem szeretnék a szüleim a madarat, mert ugye ők ugy gondolják hogy ezek miatt még nagyobb fájdalommal járna az ha elveszteném. Ezt valahol én is beláttam és ugy döntöttem hogy egy kis ideig még megleszek csak az öreg butus kutyánkkal ;) Mindenkinek aki válaszolt ment a like és köszönöm a sok pozitiv választ. Ha netán mégis egy uj taggal bővűlne a család mindenképpen megirom :)

Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2014. jan. 11. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!