Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem akarnak pärozni. Valoszinü...

Nem akarnak pärozni. Valoszinü hogy egy nemüek vagy hogy jöjek rä viselkedésböl hogy melyik mien nemü? A läbaközük különbözik, de akor mért nem pärzanak?

Figyelt kérdés
Van ketö tengerimalacom ugy vettem egy gyerektöl azt mondta läny meg fiù. A nagyobb 2honappal az egyik älitolag az a läny. ès bäncsa a mäsikat a nagyobb az meg visit.

2014. jan. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És te szoktál hinni ezeknek?

Simán meg lehet különböztetni...

[link] ez a fiú

[link] ez a lány

2014. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem èrtem ha fiu az egyik a mäsik läny mèrt bäncsa a läny a fiut.megnèztem igazak a nemük csak mèrt bäncsa a läny a fiu meg visitozik.
2014. jan. 8. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert a lány nincs erre felkészülve... ha meg mindig civakodnak, akkor tedd külön ketrecbe őket, mert be fog dilizni egy idő után..
2014. jan. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Ne szaporítsd őket. Mit csinálsz aztán a folyamatos szaporulattal? Egy párat elajándélkozol a haveroknak, aztán már senkinek nem fogod tudni odaadni őket. Arról nem is beszélve, hogy a nőstény a folyamatos elléstől két három éven belül kimerül és elpusztul. Úgyhogy ne akard őket pároztatni, az egyiket ajándékozd el és vegyél a msáik mellé egy egyneműt.
2014. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!