Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatok és a paranormális...

Állatok és a paranormális jelenségek?

Figyelt kérdés
Az állatok tényleg képesek megérezni a "szellemeket"? Vagyis a paranormális jelenségeket? Van egy macskám és néha annyira furcsa. Mered a semmibe. Van hogy maga elé, van hogy felfelé néz. Néha meg a semmiért felborzolja a szőrét. Furcsa.

2014. jan. 23. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a cicák sokkal érzékenyebbek,mint az ember, de úgy tudom a kutyák is képesek.
2014. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grielean ***** válasza:

Mint alapvetően ragadozó élőlények, sokkal jobbak az érzékszerveik, mint nekünk, így természetesen rengeteg olyan dolgot észrevesznek, amit mi nem, vagy hamarabb észrevesznek, mint mi. Csak azt nem értem, hogy mi köze ennek bármiféle szellemekhez?

Látni ők is ugyanabban a fénytartományban látnak, mint mi, és bár egyéb érzékeik is sokkal jobbak a miénknél, azok is csak fizikai érzékszervek, ergo ha mi nem is érzékelünk valamit, amit ők igen, műszerekkel ettől még kimutatható. Pl olyan hangfrekvencia, amit mi nem hallunk, de a kutya vagy macska igen. Nem kell ezt túlmisztifikálni!

2014. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem van benne valami. Hallottam olyan állítást miszerint, a macskák fülében lévő szőr segítségével képesek arra hogy megérez-ék.Szerintem kutyák is képesek rá.Velem is történ olyan hogy kutya csak ugat.Áll és csak néz és ugat.Hátán feláll a szőr.
2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!