Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért pont idejönnek az állatok?

Miért pont idejönnek az állatok?

Figyelt kérdés
Most már hatodik alkalommal fordul elő,hogy arra megyek ki,hogy a bejárati ajtó előtt a teraszon egy kutya/macska áll és néz rám...Nem terjeng kaja szag a levegőben,nincsenek tyúkjaink vagy ilyesmi amire jöhetnének..egyszerűen csak ott vannak az ajtó előtt mint a filmekben mikor leteszik a csecsemőt becsengetnek és elfutnak...Persze befogadom őket kis időre de nem tudom őket hosszútávon ellátni mert tudom,hogy nem engedhetjük meg anyagilag így is pont eltudjuk látni a kiskutyát meg a 2 macskát és magunkat.Sosem találom meg a gazdájukat mindig új helyre mennek..próbálom a legmegfelelőbb helyet megtalálni nekik..De miért jöhetnek hozzám?nagyon szeretem őket de nagyon furcsa.
2014. febr. 4. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

adtál nekik kutya/macska ropit?


mert lehet hogy még kérlek.

2014. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze természetesen megetettem megitatom őket mikor befogadok egy-egy állatot...előtte még sosem láttam őket tehát nem visszajáró vendégek
2014. febr. 4. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
terjed a híred mint Dr Doolitle-é... am.. én panelházban lakok, de hasonlóképpen járok mindig... Októberben egy tenyérnyi zsebtigris nyávogta végig az éjszakát a lépcsőházajtóban... sajnos annyit tudtam csinlni vele hogy adtam neki egy kis kutya tápot (bár valszeg tul pici volt méghozzá) és elmentem dolgozni.. mire hazaértem nem volt ott a csöpség, és azóta is lelkiismeret furdalásom van, mert amúgyis kinem állhattam azt a munkahelyem, és azon gondolkodtam hogy felmondok... amit két hónap mulva meg is tettem..
2014. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az állatok között is terjed a pletyka, hogy hol kapnak kaját, értesíteni tudják egymást, hogy hova menjenek.
2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) nagyon durva ..én is gondolkoztam talán ki van írva állatnyelven valahová a házunkra :D de hát aranyosak meg minden és olyan rossz elengedni őket mikor új gazdit kapnak..de hát tudom,hogy nekünk már sok lenne plusz 1 fő ..éhezni meg ne maradjon :(
2014. febr. 4. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is így van. Aztán kiderült, hogy a környék tudja, hogy ő ilyen állatbarát és az ajtaja elé hordják az állatokat...Sőt még a közeli állatorvos is oda irányítja a felesleges almokkal a cicatulajdonosokat...Szóval lehet, valami ilyesmi van a háttérben. Érdemes lenne körbekérdezősködni.
2014. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!