Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megdöglött a selyem majmom...

Megdöglött a selyem majmom hol tudom eltemettetni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volt a tartásához engedélyed akkor vitesd el az állatorvossal.
2014. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Selyemmajom tartáshoz szigorú engedélyekre van szükség. Ha megdöglött, akkor keresd fel azokat akiktől megkaptad a majmot, és az engedélyeket.
2014. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szörnyű, hogy egyáltalán ez a pénzcsináló piac ezeket a "termékeket" kínálhatja! érdemes lenne a gazdinak utána járni, hogy mit lát a "nagy képben"? ha van gyereke a gazdinak, mit szólna, ha valami mágnás elvinné az övét, mert hogy milyen "cuki"! gyalázat, hogy ez a piac egyáltalán működhet, valamint, hogy nem tájékoztatják a népet, hogy mit is csinálnak, amikor az exotikus állatokat megveszik! kereslet-kínálat, - jelent valamit? az is érdekelne, hogy mi volt a halál oka, talán ráuntak...bocsi, de nekem fontos volt ezt megírni! remélhetőleg lesz aki tanul belőle, de nem sok a remény, az emberek sajnos, sokkal önzőbbek, csak az ego-juk számít, más nem!
2014. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KacsaTuning válasza:
Ha nem volt engedélyed hozzá akkor a kertben este sötétben és ennyi
2014. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kriston József válasza:
46%
Szerintem nem MEGDÖGLÖTT, hanem sajnos elpusztult. Még ha a végeredmény ugyan az is.
2014. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 wapo ***** válasza:

A kertben az eperfa alá. Még síremléket is csinálhatsz neki.

A 3-nak pedig egy nyelvtani kurzus.

2014. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KacsaTuning válasza:
A 6osnak meg egy kis cián esetleg?
2015. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!