Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én is szeretnék egy madárpókot...

Én is szeretnék egy madárpókot hol tudok venni kaposváron és kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
16-odik szülinapomra szeretném. mindig is csodáltam ezeket a lényeket és most szeretnék egyet
2009. dec. 16. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
nah 16. xD magyartos mondat volt XDDD
2009. dec. 16. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:

én félek minden póktól XD

egyébként nézz körül neten, vagy kisállatboltokba meghozzák.

15/F

2009. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igazán nem nagyon tudsz venni sehol nagy ritka állat és amúgy is mit akarsz vele csinálni ha megveszed simogatod vagy mi?Mert a madárpókot nem lehet szelídíteni és nagyon veszélyes állat mert ha kiszökik akkor mi van ha megcsíp valakit szerintem vegyél inkább egy tengerimalacot nagyon hűséges és szereti ha nyúzzák unokatesómnak volt egy de 3 nap múlva elpaterolta hülyeség!
2009. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint madárpókja volt unokatesómnak és azt paterolta el 3 nap mulva
2009. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apróhirdetéseket nézz, ott előfordul, pl expressz.hu
2009. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésekben majdnem mindig van, sokszor sajnos hozzáértés nélkül adják el.(ezért előbb tájékozódj alaposan) Vöröstérdű madárpókot(Brachypelma smithi) szerezz be sztem, az kezdőknek is jó és megszelidíthető (azaz kézre vehető).

De ha nem ezt, akkor is mindenképp talajlakót, ne fán élőt válassz, mert azok elég agresszívek általában és egyszer nyitod ki a terráriumát, ő meg husss.......

Sok sikert!

2009. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt: 1000-2000 körül már van kisebb(3cm körüli), de úgyis megnő viszonylag hamar, sztem nem érdemes nagyobbat venni.(Nagyok 5e-től kezdődnek)
2009. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!